Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki 6-7 hetesen vérzik,...

Ha valaki 6-7 hetesen vérzik, de megmarad a baba mitől van a vérzés? Mi vérzik olyankor? A magzatnak nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leválik a méhnyálkahártának egy darabja,de nem az ahol a petesejt beágyazódott
2011. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pedig a méhlepény, vagyis még a petezsák, olyan helyen van, hogy eléri a méhszájat, és emiatt, de az is lehet, hogy egy hematóma/vérömleny szerűség/kialakul a terhességgel egy időben, ami addig vérzik, míg teljesen ki nem "ürül", hogy úgymond:)

Én ezekről tudok, de biztos van ezerféle más magyarázat is!

2011. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
most én is így vagyok és sárgatest hormont kapok 3 napja engem is érdekel ez a téma mert a doki nem mondott semit hogy mi okozza!7hkm
2011. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem se mondott semmit,szedjem a gyógyszert,feküdjek,egy hét múlva kontroll! Neked fáj is a hasad? Barnázol is közben? Nekem olyan volt,hogy véreztem de elég erősen aztán mintha elvágták volna! Éjszaka semmi,délelőtt se azt 1órától hatig ismét! Éjjel megint semmi,ma meg egy kevés barnás volt.De most megint semmi!Neked hogy kezdődött?
2011. okt. 16. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én 8hetesen rohantam be a kórházba, ahol az ügyeletes doki pont a fogadott dokim volt. Elég erős barnás vérzésem volt. Megultrahangozott, és nekem azt mondta, hogy el van vékonyodva a méhnyálkahártyám. Írt fel rá Duphaston gyógyszert és most két hete, hogy szedem, és holnap kell mennem uh-ra hozzá. Remélem minden rendben lesz velünk. A barnázásom teljesen elmúlt már egy jó hete.
2011. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem görcs el kezdődőt és vérezni kezdtem most meg ha nem pihenek eleget mivel két fiút nevelek begörcsölök akkor tudom hogy itt az idő pihenni 4 napja barnázok hola elmúlik hol megint el kezdi kedden megyek megint orvoshoz remélem minden oké!7hkm
2011. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a 7.hétben véreztem hematóma miatt! Szigorúan 2hét fekvés, csak fürdőszobába menni keltem fel! Utrogestan kúpot szedtem a 12.hétig, már a 17.hétben vagyok, eddig minden rendben. (remélem ezután is az lesz) :) Szóval ne izgulj! Ha betartod a pihit nem lehet baj!

2011. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 karina1111 ***** válasza:
100%

én is 5-6.héten vérezgettem (illetve csak barna folyásom volt), és nekem se mondta a doki, hogy mitől van, csak hogy fiatal a terhesség, és az első 12 hét sajnos olyan, hogy bármikor megszakadhat a terhesség. Az elejétől kezdve voltak görcseim, amik majdnem megszűntek, mióta kímélem magam, Magne B6-ot és Rutascorbin-t szedek, és Utrogestan hüvelykapszulát használok.


:/ Nagyon sok nő vérzik/barnázik, van aki 5 hónapig menstruál közben - ezzel próbálom nyugtatni magam.

2011. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon változo.van reméyn vérzik an ő baba mégis tuléli.kpasz gyogyszert rá
2021. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták az elején még nem lehet hematoma.
2022. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!