Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Érzett valaki...

Kismamák! Érzett valaki közületek már olyat, hogy majd szétszakad a hasa a köldök fölötti részen?

Figyelt kérdés
Én most 36 hets vagyok, és mindennapossá vált ez az érzés. Nem a bőröm feszül, mert bent érzem ezt a szétszakadós érzést. Ez bajt jelenthet vagy csak nagy a baba és azért?
2011. okt. 17. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a babád sarka van ott és az nyomja belülről a hasfalat. Nekem is volt hasonló..nagyon kellemetlen tud lenni :)
2011. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én éreztem, de nem éles fájdalom volt hanem ilyen tompa, mintha húzná valami a méhemet szét. Ezzel kezdődött, aztán átment zsibbadásba az érzés, és kívülről is elzsibbadt a hasfalam, ha simogattam nem éreztem.


Szerintem valami ideget elnyomott a babám a lábával.

2011. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Nekem sem az az éles fájdalom érzés. De kellemetlen nagyon. Annyit még kérdezhetnék tőletek hogy nagy babátok lett e?
2011. okt. 17. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az evéssel függhet össze, nekem is ez volt mind a két terhességemnél és most a harmadiknál is 30hetesen, pl. szőlő után, szétfeszül, mint a lufi...
2011. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!