Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázásra és főként torokfájá...

Megfázásra és főként torokfájásra terhesség alatt mit lehet szedni, ami nem árt a babónak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 08:49
 1/5 A kérdező kommentje:

A cikkbn felsoroltakat ismeri valaki?használ?


[link]

2011. okt. 17. 08:56
 2/5 anonim ***** válasza:
A felsoroltakat nem ismerem, de a tantum verdét szopogatós tablettát lehetett használni, a babának semmi baja sem lett.
2011. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeket én sem ismerem. Az elő terhességem alatt elkapott egy nagyon csúnya megfázás 39 fokos lázzal. Én is a Tantum Verde cukrot, köhögésre pedig a Stodalt ajánlanám. Engem nagyon hamar rendbe tett. Most a 2. terhességemnél is alkalmaztam bár a tél még csak most jön és kíváncsi vagyok, hogy a januári szülésig mi jön még?!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 27 hetes magzat anyukája

2011. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a patikában a stodal szirupot ajánlották és a homeogen 9-et torokfájásra, nagyon jó a szirup , szinte egyből csökkentette a köhögést, a homeogen 9-meg mint ha nem is szedtem volna szóval az nem jött be. Lázra a panadolt adták, de szerencsére nem volt rá szükség, mert nem lett lázam.
2011. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉN is most lábalok ki, nekem a kamillás gőzölés és a strepsils vált be. És forró citromos tea.
2011. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!