Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug.19. -én volt az utolsó...

Aug.19. -én volt az utolsó mensim, szombaton ügyeleten voltam, begörcsöltem (méhnyh.15mm) ma visszakellet mennem terhességi tesztel, amit reggel csináltam, pozitív lett. A méhnyh.17 mm, de nem látnak semmit. Lehetek-e terhes, és ha igen mennyi idős?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Bent voltál a kórházban és nem tudták megmondani, hogy terhes vagy-e??

Ez hogy lehet??

Már olyan 9 hetesnek kéne lenned.


(Nekem aug. 14. jött utoljára, igaz 3. gyerek, de már a hasam is látszik...)

2011. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A menstruációm mindig rendszertelen volt, egy héttel ezelőtt a tesztem negatív lett, ma mutatott pozitívat.
2011. okt. 17. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
J értem, hát akkor viszont később is foganhatott bármikor. VAlószínűleg még pici a baba, ezért nem látszott. Akkor menj vissza ahogy mondták, és majd később, a méretei alapján belövik Neked, hogy kb. mikori.
2011. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nagyon izgulok, hogy mi lesz, egy hét múlva megyek vissza,remélem van babó, bízom a pozitív tesztben.
2011. okt. 17. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!2 éve pont aug.19-én volt az utolsó mensim és nov. 6-án voltam 10+3 hetes.Sokszor fájt nekem is a hasam,azt hittem,hogy meg akar jönni,közben a terhesség miatt.Mondta az orvos,hogy azért fáj mert a pici nő és ezáltal a méhet feszíti.És az a lényege,hogy a méhed nőjön gyorsabban,ne a baba,mert akkor nyílik a méhszájad.Elvileg (a mensid alapján) 8+3 hetes vagy. Majd írj mi újság!
2011. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Ma voltam orvosnál egy 10×5 mm-es petezsák látható.Egy hét múlva kell visszamennem.Egyenlőre nem mondott az orvos semmit.
2011. okt. 24. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szurkolok Neked tovább!
2011. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Jelenleg 7 hetes terhes vagyok, most már van szívhang. Bízom benne, hogy fiam lesz, mert lányaim már vannak (ikrek, és pont ma egy évesek).

Köszi a válaszokat, további szép napot mindenkinek.

2011. nov. 4. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!