Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsi kérdés? (kérdés túl...

Babakocsi kérdés? (kérdés túl rövid . )

Figyelt kérdés
Olyan babakocsit keresek, amihez van babahordozó, sportrésszel rendelkezik és 180 fokba dönthető. 50.000 Ft körül!
2011. okt. 17. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen van, mózes nélkül, úgy 40-45 ezer Ft-ba kerül. Nagyon jó kis kocsi, nagyon kényelmes, könnyű, jól kezelhető, imádom! Újszülött kortól ajánlott, sportkocsivá is alakítható. Az autósülés is nagyon jó hozzá.

[link]

2011. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
[link] 41900ft+ 12900 Ft -->> Én ilyet vettem. Bár még nem tudok róla nyilatkozni, mert majd csak november 1-én születik a lánykám. de nagy, tágas, nagyon jól téliesíthető!!
2011. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyen van és meg vagyok vele elégedve

2011. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi ilyet fogunk venni:


[link]

2011. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

www.aprosagokboltja.hu

Raf-Pool Twist

Nehéz, ez az egyetlen hátránya, de mindent adnak hozzá.

2011. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy ehhez (utolsó előtti kivételével) mindegyikhez van mózeskosár. Szerintem ezt nem lehet kihasználni. Ha 180 fokban dönthető, akkor felesleges a mózes. Vagy rosszul gondolom? Babahordó viszont kellene.

Az utolsó amúgy nagyon jó tényleg.

Ehhez mit szóltok?

[link]

2011. okt. 17. 21:29
 7/17 A kérdező kommentje:
Bár ahhoz is van mózesk., amit én linkeltem :)
2011. okt. 17. 21:29
 8/17 anonim ***** válasza:

Raf-Pool twist-es vagyok:

A mózes főleg télen nagyon jó, akkor aztán védve van a gyerkőc, mert a lábzsákot is ráadhatod vagy a mózeshez is van ráhúzható rész. Meg szerintem egyenletesebb mint a sport része. Az én fiam 2 hónapos, overállal s elfér benne, mert hatalmas a babakocsi, szép tágas! De nehéz, ha nem kell emeletre cipelni, nagyon jó. 53,000 volt, a hordozóval együtt és házhoz is hozták.

2011. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bergon babakocsi :-))
2011. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

esetleg ezek tetszenek


[link]


nekünk ez a tit van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyok a kerekei, jól rugózik, könnyű összecsukni. Én olyat vettem, hogy a sportülést át lehet alakítani néhány mozdulattal mózessé, így ha elalszik nem gond. Mindkét irányba fel lehet tenni a vázra az ülőkét is.

2011. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!