Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kóros hányás mitt tehetnénk...

Kóros hányás mitt tehetnénk (SOS)?

Figyelt kérdés

első terhessége,11 hetes, korházban van 4-dik hete, Kórósan hány, A kórházban azt mondták hogy ők ilyet még nem láttak napi 30 szor hány folyamatosan fogy,a baba is a korához képest kissebb. IPECA 9CH homeopátiás gyógyszert próbálták ez sem használt, nagyon levan már gyengülve,Holnap viszik másik orvoshoz de az aszt mondja hogyha ez tovább folytatódik megszakítsák a terhességet.

SEGÍTSETEK !


2011. okt. 17. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez is egy fajta terhességi toxaemia. Sajnos ha nem találnak rá megoldást a legutolsó dolog tényleg a baba elvetetése.

Ha élet-halálról van szó, akkor más nem segít.

2011. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Vékonybélbe vagy patkóbélbe még nem próbáltak szondát levezetni és azon keresztül táplálni?

2011. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem, infúziót kap
2011. okt. 17. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Fel kéne ajánlani az orvosoknak, hogy ha van rá mód, akkor a kismama ezt is bevállalná.
2011. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szegény.Ez szörnyű.Semmi más lehetőség nincs?:(
2011. okt. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

már nem bírja tovább,testileg lelkileg teljesen ki van.

Megszakítsák a terhességet.

2011. okt. 18. 09:01
 7/10 anonim ***** válasza:
De sajnálom.Utolsó hozzászóló vagyok.Nem vizsgálták ki,hogy mi ennek az oka?Mert azért ez elég ritka.:(
2011. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos hallottam már ilyenről.... ;(
2011. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom az illetőt, tudom min mehet keresztül. Én is voltam korházban vészes hányás miatt, de én az infúziótól jobban voltam. Szőrnyűek voltak azok a hetek, már azt gondoltam hogy feladom. És sajna a 20. hétig eltartott. Otthonra a deadelont írták fel, de az se hatott. Próbáltam én mindent, Cocculine homeós bogyó, gyömbér és még sorolhatnám, de semmi nem volt jó. Én kitartást kívánok az illetőnek, gyakran a 12hét után megszűnik vagy gyengülnek a rosszullétek, hátha neki is fog. Viszont azt mondanám, hogy érdemes lenne, ha látná egy másik orvos is, és valami nagyobb kivizsgálást kérni, hogy nem e valami más okozza a rosszullétet!
2011. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet tudni valamit a rosszullétes kismamáról? Jobban van esetleg?
2011. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!