Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy a petezsák...

Mit jelent az, hogy a petezsák mérete 6,7* 22 mm?

Figyelt kérdés
Most akkor melyik méretet kell nézni? A fentiek alapján ez hány centis? Mert látom, hogy valaki itt csak egy mm értéket ír ki a kérdések esetén, nekem viszont ez volt az UH kinyomtatott papíromra írva.
2011. okt. 18. 10:13
 1/8 sumergo ***** válasza:
52%
Matekórán merre jártál általános suliban? Ha több méretet adnak meg egy mértani testhez, akkor az (ha nem is egyértelműen, de)utal az alakjára.A petezsák nem kör alakú, hanem hosszúkás, 6,7 mm az átmérője (kevesebb mint egy cm), és 22 mm a hossza (több mint 2 cm). (Akinek csak egy méretet írnak, annak csak a hosszát mérték meg.)
2011. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az alapos matekos okítást... Nem erre gondoltam. Hanem arra, hogy akinek egy érték van írva, az a hosszt, vagy a magasságot jelöli-e.
2011. okt. 18. 10:34
 3/8 sumergo ***** válasza:
Szerintem erre is válaszoltam!
2011. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehetnél kedvesebb is vagy ne válaszolj.Nem értem mért vagy ingerült?
2011. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha csak 1 méret van megadva akkor az kör alakú petezsák, ha két méret akkor meg olyan kinézetű mint ahogy az első válaszoló írta!

Mind a kettő forma természetes, kinek ilyen, kinek olyan! :D

2011. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sumergo ***** válasza:

Off:

Miből gondolod, h ingerült voltam??? Mellesleg ne az én válaszomat minősítsd, hanem a kérdésre válaszolj, mert az ilyen megjegyzésekkel nem segítesz senkinek. Azt hiszem, én válaszoltam a kérdésre. De úgy tűnik már ez is baj. :-(


Mikor nekem kör alakú volt a petezsák, akkor mindkét alkalommal méhenkívülim volt. Normális terhességnél nagyjából bab alakú volt.

2011. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek szabályos kör alakú volt a petezsákja, azóta már meg is született a baba.

Kedves Kérdező!

Hány hetes terhes vagy? Mi volt még látható a pzsákban?

2011. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A vizsgálat időpontjában 5+4 hetes, semmit sem látott benne.
2011. okt. 19. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!