Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Milyen ruhákat...

Kismamák! Milyen ruhákat hordtok/hordtatok, amikor babát vártatok és már nagy volt a poci? Én melegítőre gondoltam, de abban nem lehet sok helyre menni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak kismama farmerjeim elsősorban azt hordtam, meg kertésznadrágok.

vagy sztreccs ruha, hosszú kardigánnal, kabáttal ha hideg volt.

2011. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Én ugyanazokat a ruháimat hordom, mint terhesség előtt - nem cipzárazom/gombolom be a nadrágom, viszont rengeteg hosszú felsőm/pulcsim van, ami eltakarja. :)

Épp azon röhögtünk tegnap a párommal, hogy még így, terhesen is rám jön a 16 évesen vásárolt farmerem - pedig azóta eltelt 8 év! :D

Mondjuk tény, csak a gyerek súlyával gyarapodtam (összesen 5 kilóval), mert epegörcsök miatt a terhességem 80%-át végighánytam. Mondja is mindenki (orvos, védőnő), hogy baromira keveset híztam, de hát mit csináljak? Nem önérdekből nem hízok, hanem mert nem tudok. *vállat von*

2011. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Vannak kismamanadrágok, nem sokkal kerülnek többe, mint egy hagyományos farmer vagy szövetnadrág, mégis csinosak és kényelmesek. Érdemes 1-2 beszerezni, mert takarja a derekat és a pocakot, most a hidegben ez mindenképpen jobb, mint a sima melegítő, ami terhességtől függetlenül is igénytelen szerintem :).

Nyáron én sima csípőnadrágot is felvettem, de azt ilyenkor nem javaslom.

2011. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nagyon hgáz ha egy kismama csak melegitőt,meg a férje poloit hordja. Lehet nagyon jo kényelmes kismamanadrágokat venni,vagy kismama Leggingset(olcso és kényelmes) és ahoz valo tunikát,(nem muszály kismama üzletből,pl.takkoban nagyon olcso és jo felsőket árulnak,nekem sok "kismama" felsőm volt onnan,annyi hogy L,eset XL-eset kell venni akkor is ha egyébként M-es méret lennél. Vagy lehet venni használtan is.
2011. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szabadidőt is inkább kismamásat hordtam, nem akartam megnyomni a hasamat. Kismama nadrágok, vége felé már csak ruhák. Lehet sima sztreccs ruhát hordani, most mindenhol lehet olyat kapni egy kismama leggingsszel vagy harisnyával és csinos is. Kabátot pedig két számmal nagyobbat vettem, mert nem tetszettek a kismama kabátok.
2011. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Cicanadrág, tunika, poncsó. Imádtam :)
2011. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapból tetszenek azok a nyári felsők amik mell alatt bővülnek és volt is belőlük pár darab itthon meg 2 nyári ruhám ezeket hordtam nyáron + vettem derék bandázst azzal hordtam a nyári nadrágokat meg vettem egy nyári kismama nadrágok 3000ft ért kínaiban.Most van egy farmerom meg egy vászon nadrágom (kismama)szintén kinaiból egyik 3500ft. másik 200ft. volt,meg a tavalyi hosszú testhezálló pulcsikat hordom,hosszú kardigánnal,vagy poncsóval.Van melegítőm arra hogy itthon feküdjek benne.Nem venném fel utcára még ha 30.000-be is került.Szerintem attól nincs szebb ha egy kismama csinosan van felöltözve.És nem kerül sokba.


üdv 34hetes km.

2011. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2000ft nem 200 bocsi.
2011. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél a terhességem nagy része télen zajlott és tavasszal.

Télre volt két kismama nadrágom, egy kék vastag farmer, és egy vékonyabb fajta fekete farmer, ezeket váltogattam.


Tavasszal jó volt a vékonyabb fekete és még vettem használtan teszveszen 2 db kismama térdgatyát, egy farmert meg egy vászont. Eza kettő együtt kb 1000ft volt, a téli gatyák C&A-sak voltak és drágák,de megérte.


Most a második babával ugyan azt a farmet hordom mint előzőleg (ezért vettem meg anno drágábban), de nem találom csak az egyiket, a kéket.

Ezért a fekete helyett vettem egy olcsóbb üzletben 600ft-ért ilyen pamutvászon nadrágot, feketét, (közben az első babával terhesen elkezdtem egy főiskolát ahová még járok , és ez a gyatya jó lesz vizsgákra is).

Nyáron zajlott az elős része a terhességemnek, akkorra vettem 4db nadrágot.

Két C&A-s, egy feháér sportos meg egy zöldes vászon - ezek drágák voltak, de megérte, meg 2 olcsóbbat a Cora-ban, az egyik ilyen fekete szövetszerű,a másik meg buggyosabb farmer, de mind a három térdig ér.

Ezeket komibánlat alkalomtól függően.


Nos, azért volt/van most több agytám a második terhességnélé, mert rájöttem,hogy az elsőnél sokszor éreztem magam igénytelennek és nem voltam elég csinos - elhatároztam hamég egyszer terhes leszek akkor jobban fogok adni erre.

Másodsorban már volt meglévő nadrág- azt nem kell megvenni.


Harmadrészt pedig télen kevesebbet mozdultam ki az első terhessénél, így nem kellett annyi váltóruha, most meg nyáron is volt már hasam, és folyamatosan mentünk mindenfelé - elkelt a több nadrág.


Ennyi.

Ezt a telet még kihúzom a két nadrággal,többet nem szeretnék venni már, januárban pedig már szülök, utána az összeset eladom.

2011. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gumis derekú farmer, illetve kismamafarmer

Hosszú, testhez simuló felsők, ingek, pulcsik

Sportcipő, illetve lapos talpú trendi csizma :)

Szóval ugyanúgy öltözködök, mint eddig :) Csak kismama kiadásban :)

2011. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!