Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg lehet érezni, hogy néhány...

Meg lehet érezni, hogy néhány napon belül szülünk? A szülésnek milyen jelei lehetnek pár nappal a szülés előtt?

Figyelt kérdés
Volt már valaki így? Mit érzett?
2011. okt. 18. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van aki megérzi (női megérzés), vagy megérzi mert jelei vannak (egyre gyakoribb jóslók és vizsgálatok alakalmával gyakori méhtevéékenység, vagy derékfájá,s vagy hasmenés).


Van aki pedig nem érzi meg egyálátalán.

Pl én. 40+2 szültem az első gyermekemet, péntek este úgy feküdtem le, hoyg már ki volt találva a másnapi program apával - de reggel 6-kor fájásokra ébredtem. Miután meggyőződtem róla hoyg nem jósló hanem igazi, elkezdtem összekészülni, és mentünk szülni.

2011. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hete minden nap szinte azt érzem, hogy majd ma, majd ma. De ma sem történt semmi, pedig brutál jóslóim vannak, és 1 hete elment a nyákdugóm is :) Szóval nekem nem jók a megérzéseim.
2011. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!