Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a babának külön ágyban...

Akik a babának külön ágyban és szobában kell alduni elvet vallják, a tesónak is külön szobával készülnek?

Figyelt kérdés

Házunkban van egy nagy nappali, egy nagy vendégszoba (inkább raktár jelenleg, állandóan kupi van)egy kis gyerekszoba és egy kis hálószoba.


Érkezik a tesó, és úgy gondoltam, hogy a kupiszobában lesz a hálónk, a hálónkbólpedig szoba a kicsinek. Aztán ha már átalussza az éjszakát, és el tudjuk készíteni a nagy vendégszobát úgy hogy egy hatalmas gyerekszoba legyen belőle ahol ketten is elférnek majd, akkor összetesszük a két gyerkőcöt.


Ez idáig stimmel - de az jutott eszembe, hogy ha az első időken mindketten a nyugalomban egyedül alváshoz szoknak, akkor fognak-e tudni együtt aludni később?


Mi a tapasztalat?


2011. okt. 18. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen felesleges. Hisz ha nagyobbak lesznek akkor úgyis igényelni fogják megint a külön szobát, akkor meg minek őket ide-oda költöztetni? Nem baj ha kicsik a szobáik, ha otthonosan és biztonságban érzik ott magukat.
2011. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Csak az a baj,hogy szükségünk van egy külön szobára mint vendég és tároló szoba, mert egrész sok a cuccunk, másrészt pedig a nagyszülők pont olyan távol laknak hogy nem tudnak csak úgy átruccanni, és gyakran itt alszanak.
2011. okt. 18. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsés vagyok,három szobás a házunk. Mindkettő gyerekem születése óta külön szobában alszik.Ismerősöm tanácsára akinek van egy nagy fia és egy kicsije,ő egy szobába rakta őket és amikor a nagy külön szobát szeretett volna,a kicsi hónapokig nem tudott úgy elaludni a nagytesó nélkül,mikor elaludt a kicsi,vitték át ölben a szobájába.Én nem akartam ezt a tortúrát.
2011. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én magambol indulok ki mi amikor tesommal 1 szobàba voltunk sose aludtunk délutàn bohockodtunk stb verekedtünk làny létünkre mondjuk nàlunk volt korkülömbség is...
2011. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha teheted tedd őket külön szobába, és akkor már maradjanak is úgy. Nálunk külön szobában van a 2 gyerek, ezen én is hezitáltam, mert a 2. gyerekszoba elég kicsi, igazából csak 1 ágy meg egy szekrény fér bele. De jobb volt így, mert nagyon-nagyon sokat van fent, a nagyobbik gyerek felébredne rá, hogy ki-be mászkálok.

(Bár több embertől hallottam, hogy a gyerekek nem ébrednek fel a babasírásra. De azért arra felébred, ha én bemegyek.)

2011. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!