Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lesz valaki veszélyeztet...

Miért lesz valaki veszélyeztetett terhes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami gond van a picivel vagy veled.
2011. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Vagy veszélyes helyen vagy veszélyes anyaggal dolgozik.Vagy 35éves múlt.
2011. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pl. az vagyok, mert a mostani babó előtt másfél év alatt 3 elhalt terhességem volt.Többszöri vetélés után automatikusan veszélyeztetettnek nyilvánítanak.

De több oka is lehet, pl. a terhesség korai szakaszában vetélésre utaló jelek. Vérzés, nyitott méhszáj, hematóma, ciszta, stb...

2011. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem miómám volt, és ezért lettem az. A 15 héten kórházba is kerültem, majdnem elvetéltem, onnantól fekvés volt a végéig.
2011. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hematóma (vérömleny) volt a petezsák mellett. Vérezgettem és gyógyszert kaptam rá. Feküdnöm kellett. Lehet cukorbetegség, magas vérnyomás miatt is veszélyeztetett a kismama pl. Rengeteg oka lehet. Nyitott méhszáj, nem megfelelő helyen tapadó méhlepény, stb.
2011. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a korom miatt 37 és a munkám miatt ápolónő vagyok veszélyeztettet ja és van egy miomám is,de szerencsére semmi gond nem volt eddig.8 hetesen tudtam meg a terhességem azóta táppénzen vagyok.31hetes vagyok a héten
2011. okt. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Atroposz ***** válasza:
Én a munkám miatt lettem veszélyeztetett terhes .Szociális gondozó és ápoló vagyok ,idősek otthonában dolgoztam.17 hetesen hagytam abba.
2011. okt. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm engem még táppénzre se írtak ki, pedig 36 éves vagyok, veszélyes vegyszerekkel dolgozom, magas a vérnyomásom és az első gyerekkel többször is véreztem és akkor veszélyeztetett voltam, most meg nem. 20 hetes vagyok és a héten most már az asztalra csapok a dokinál, hogy vegyen fel táppénzre.
2011. okt. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kértem, hogy legyek az. 3 év után sikerült 2 sikerelen lombik után. A munkám szaladgálós, cipekedős és rengeteg stresszel jár. EMindezekért egybevéve. Az orvosom is így gondolta. Hálistennek problémamentes a terhességem. De azért 16 hétig elég hányós, melygős voltam.

19 hetes kismama.

2011. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előtte 2 hónappal volt egy vetélésem, és a mostani terhességemmel is véreztem többször, nem volt biztos, hogy megmarad, feküdni kellett és így lettem veszélyeztett, de csak a 16. hétig, azóta minden oké.
2011. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!