Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2012 március közepe-vége felé...

2012 március közepe-vége felé szülő kismamik! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Marcius 30-ra vagyok kiirva. Koszonom jol vagyok. Mar erzem mozogni a babamat :) Elso baba.

Eddig 1 kg hiztam.

Veled mizujsag? Hogy vagy? Erzed mar a mozgasat? Vasaroltal mar a babanak?

17hkm

2011. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia !

marcius 26 ra vagyok kiirva :)en meg nem erzem mozogni a babamat, pedig mar nekem a 3 ik lesz, remelem mostmar befog indulni, jovoheten megyek UH. ra ahol megtudjuk fiu vagy lany :)a hasam az no, egesz jol latszik mar.

a hanyingerem meg nem igazan mult el reggel is ugy ebredtem hogy hanyingerrel:( remelem ezen is tul leszunk mostamr! te hogy vagy ?

17 hetes

2011. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia, én is március 26-ra vagyok kiírva. még nem moccant meg, de már nagyon várom.a rosszullétek már elmúltak. még nem vettünk semmi neki, de sokat nézelődök a listám alapján.

kedden megyek szülőszoba látogatásra.Miskolcon fogok szülni.

2011. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Március 21-re vagyunk kiírva, és már mocorgunk :)! Plusz 1 kg-nál vagyok. Rosszullétem egyáltalán nem volt :).

18 hkm

2011. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én március 23-ra vagyok kiírva és már a 15. héttől érzem mocorogni a babót. A párom is érezte már a múlthéten. Mi holnap töltjük be a 18 hetet.

A kezdetektől fogva nincs semmi bajom, se hányinger, se émelygés.A vérnyomásom alacsony és eddig 3 kg-t híztam.

Jó babavárást mindenkinek!

2011. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én március 24.-re vagyok kiírva! Én is 1kg híztam :) Nekem már hétfőn mondta a doki, h kislányom lesz :) Már 3hete érzem a mocorgást! És nagyon jó érzés, csak van mikor megijeszt és 1 napig nem is érzek semmit... :) Pocakom nekem is van már kicsi. Még nem vásároltam semmit, de már kinéztem ezt-azt. Rosszullét az elején végig volt, most már csak néha, ha nem tetszik valami szag, vagy étel, de tényleg csak akkor! (Mondjuk az is épp elég) Illetve fogmosás nem esik valami túl jól! :S Ti hol fogtok szülni? Én a SOTE 1-en.

2011. okt. 20. 09:15
 7/7 Atroposz ***** válasza:
Hello, védőnő szerint március 4-én ,orvos szerint március 12-én szülök.Én is érzem 19 hetes terhességem óta a babát.Bár nagyon ritkán ,mert kicsit lusta mozogni és néha nagyon megijeszt.Ma megyek a védőnőmhöz mert úgy tudom jövőhéten lesz terheléses vércukor vizsgálat.A nemét még nem tudom,de minden jel arra mutat ,hogy fiú lesz.A 18. heti ultrahangon nem mutatta meg magát.
2011. okt. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!