Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április 6 -án voltunk együtt...

Április 6 -án voltunk együtt a párommal tüneteim voltak 4 napig rózsaszines folyásom volt,25-én kellett volna a mensimnek megjönnie 7 napot késett 2 negativat teszteltem. Ma jött meg barnás vérzés, el vagyok keseredve mikor lessz újabb peteérésem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Az az április 6 nekem kicsit korainak tűnik a 25-éhez képest. Szerintem az nem volt igazán jó időpont. Ez persze függ a ciklusod hosszától is. Én azt javaslom, hogy regisztrálj a ciklus.hu-n és ott mindent ki tudsz számoltatni a kalkulátorokkal, vezetni tudod a ciklusodat is. Nekem ez segített, ma reggel halvány pozitívat teszteltem. Még nem merem elhinni ...
2009. máj. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!