Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 20. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Drága :) De sztem nagyon jó!!!! :))
2011. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem erre vagy kíváncsi,de nagyon drága. Legalábbis nekem,és első ránézésre nem is tetszik.
2011. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen nem az olcsó kategóriába sorolható. De három részes és a lényeg hogy szuperül alkalmazható és kényelmes legyen! Első babának lesz és szerencsére meg tudjuk venni!

Viszont tapasztalatra lettem volna kíváncsi hogy milyen és nem külcsínre!

De azért köszönöm!

2011. okt. 20. 15:06
 4/19 anonim ***** válasza:
Szép,elegáns és iszonyú drága, nagyon kicsik a kerekei nehéz hóban tolni.
2011. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok nekünk ilyen van ez is 3 funkciós,kényelmes praktikus,és sokkal olcsóbb.

[link]

2011. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokan engedhetnek meg maguknak ilyen drága babakocsit,ezért pont erről konkrét tapasztalatot,nem tudom fogsz e kapni?!

De ha neked tetszik,és van rá pénzed,vedd meg! Majd menet közben kiderül,jó választás volt e.

2011. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mivel Ő lesz az első kisbabánk nem tudom miket kell figyelembe venni pl babakocsi vásárlásnál!

Segítenétek ebben?

Köszönöm!

Kedves utolsó ez tényleg szép, köszönöm a tippet!

2011. okt. 20. 15:14
 8/19 anonim ***** válasza:

Én raktam fel a linket a babakocsinkról nekünk is első baba lesz jövőhónapban születik sikerült ezt a babakocsit 70000-ért megvenni és nagyon elégedett vagyok vele,nekem voltak szempontjaim infót gyűjtöttem a baráti körünktől és a falubeli anyukáktól mind azt mondták ez jó választás volt,nekem fontos volt a felfújható bolygósítható kerék,meg az hogy ne legyen kicsi én hóban is szeretném kivinni majd sétálni a kislányom,aztán azt is néztem hogy a mozes fekvőfelülete dönthető legyen hisz barátnőm kisfia utált már 5 hónaposan feküdni és mindig ki kellett párnákkal támasztani hogy ülhessen séta közben,aztán a ringató funkció is fontos volt,meg az hogy állítható a rugózás,azt is néztem hogy téliesíthető legyen de nyáron legyen rajta szellőző,jó nagy a bevásárló kosara is,és van hozzá pelenkázó táska,2 szúnyogháló meg egy esővédő,meg mosható a huzata.

Én ilyen szempontokat néztem és ezeknek megfelel aztán majd kiderül ha kipróbáltuk.


Mi innen rendeltük és most nézem még olcsóbb lett mint amikor mi vettük:

[link]


Üdv 34hkm.

2011. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen megpróbálok én is ezek a szempontok alapján nézelődni!

Nagyon szuper ez a babakocsi, köszönöm a tippet!

2011. okt. 20. 15:53
 10/19 anonim ***** válasza:

szia!

a P3-om amit linkeltél nem rossz kocsi de annyira sajnos nem jó amennyibe kerü,l én személy szerint Maxi Cosi Mura 3, Quinny Buzz, Concord neo illetve Stokke párti vagyok ők a kedvenceim most ép Murám van, ezzel a Peg Peregoval amit linkeltél annyi a bajom hogy kétkezes a dupla tolókar miatt és télen valamint rosszabb úton nehezebb lesz tolnod súlyra sem ép könnyű hiába esernyő kocsi, valamint minőségre is csak egy gyereket fog kiszolgálni ha sokat tolod (ismerősöméknél most tört ki a második babánál az első bolygókereke az újonnan vett PP P3-om kocsijuknak)

ennyi tapasztalatom van róla de én egyébként sem sajnálom a pénzt egy jó minőségű járgányra egyetértek a döntéseddel, mert meghálálja az árát hosszú távon és te el fogod tudni adni ha kinőttétek nem úgy mint a Kunert illetve ilyesmi kategóriájú babakocsikat valamint használni is könnyebb és élvezhetőbb a jó minőségű babakocsit babának is mamának is:)

sok sikert a választáshoz nem könnyű:)

36hetes kismama

2011. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!