Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December végére vagyok kiírva...

December végére vagyok kiírva a kisfiammal. Eleg a teskos 62-es meleg puha overal, persze alaoltoztetve, vagy belekell majd ot tennem bundazsákba is?

Figyelt kérdés

Nem tudom h erdemes e venni, ha van ez a meleg overal,ha jartok a tescoba lathattatok is, most kek es halvany barnaban vannak,kapucnian kis fulek vannak.62-es meretut raadhatom majd ujszulottre is?nem fog elveszni benne?

Kicsit sok a kerdes,de kerlek valaszoljatok.Koszi


2011. okt. 20. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem elég, én november közepére vagyok kiírva én olyat vettem csak krémszínűben és nincs rajta fül mert az már nem volt kis-méretben,0-3hoig,remélem jó lesz rá bár én kicsinek találom,lehet csak az elején lesz jó rá,na szóval mi is abban hozzuk majd haza hordozóban és jól betakarva,igaz mi kocsival jövünk majd haza meg lehet nem is lesz olyan hideg de majd levetkőztetem a kocsiba ha melege lenne.

Nekem van bundazsákom kaptam de azt nem viszem be a kórházba jó lesz majd ha sétálni megyünk.

üdv 34hkm.

2011. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
épp hétvégén láttam a drapp overállt a tescoban, szerintem elég és nem mellesleg nagyon szép is. Én csak azért nem vettem, mert van egy fehér, bélelt, soros bársony overállunk, az elég lesz, a fiunkat is abban hoztuk haza (januárban), csak egy vastag pléddel még körbetekertem a kocsiig. Szerintem elveszni sem fog benne, legalább kitart márciusig, nem kell idén télire még egyet is venni.
2011. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.En keket vettem mert sajnos mire megakartam venni elvittek az osszes barnat,csak 0-0-as maradt meg azt meg kicsinyolottem.Igy 0-3 at vettem kekeben.de mar megbaratkoztam vele.Varom a tovabbi valaszokat.Az mar sok lenne igaz ha overalba is feloltoztetenem es meg bundazsakba is betennem.Szerintem felesleges,eleg lenne ala egy pakroc es betakarom egy pakroccal.nem?
2011. okt. 20. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is ilyen barna overállunk volt(van),alatta egy nagyon meleg pulcsi,egy meleg kertésznadrág,body,harisnya,meleg sapi.Hordozóba tettük és a kocsiig letakartuk egy pléddel.Ja és 00 méret,kb 1 hónapig volt rá jó az overall.
2011. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!