Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlott nálatok a...

Hogyan zajlott nálatok a terhesség első 3hónapja, milyen praktikákat vetettetek be a reggeli rosszullétek ellen, ha netán a buszban jött rátok a hányinger? Ehhez hasonló személyes tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Legyen nálad gyömbéres tea (teába reszelsz egy keveset a gyömbérből), vagy jéghideg víz, aprókat kortyolj belőle, és mély levegő. De ha nekem mennem kellett valahova, és éreztem, hogy "baj" lesz, inkább kivártam otthon, míg kirakom a taccsot, utána általában jobban voltam egy kicsit :) Viszont a gyömbér tényleg bevált
2011. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én már előre félek ettől, reggelente busszal megyek munkába, és általában hely sincs, de remélem kapok még sok ehhez hasonló hasznos tanácsot...
2011. okt. 20. 21:32
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Tök jó lenne ha ezt terhesség téma körben dobnád fel,nem ott ahol mindenki a babáért töri magát!
2011. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Keksz, hideg ital lassan kortyolgatva. Ennél többet nem tudok. Az én helyzetem érdekes volt, mert hányingerem az volt rendesen egy hónapig, de nem hánytam soha. A szagokra voltam extrém módon érzékeny. Az újonnan vásárolt ágyunk faillatát sem bírtam elviselni, így 1-2 hónapig nem voltam képes belépni a hálóba sem, mert rögtön fordultam is ki a wc irányába.
2011. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok terhes, csak készülök rá lelkiekben is, de ha téged ez zavar, hogy ide írtam, szívesen átdobom a másik témakörbe, és ha már van ilyen hasonló tapasztalatod, várom...
2011. okt. 20. 22:37
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok. Amúgy nagy átlagban kb 6 hetes kor körül kezdődnek a tünetek, és nálam például 4 hónapos korig tartott. Lehet, hogy durván hangzik, de mikor én erős hányingerrel küzdöttem, direkt meghányattam magam, és utána kicsit megkönnyebbültem. Mielőtt leszólna valaki, nem volt rendszeres, és nem is lettem bulímiás!
2011. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

Tök hülye vagy....előre félek.....

Miből gondolod hogy rosszul leszel?

Ilyen dolgokon aggódni aztán még baba sehol....érdelkes

2011. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Szeretem az ilyen válaszolókat! "tök hülye vagy" az ilyen embereket otthon beküldenek a sarokba, és idejárnak kiélni a frusztrációjukat. Ha nem tudsz érdemleges választ adni, ne mondj semmit! Tapló!

Bocs az offért, amúgy már válaszoltam, az első voltam :)

2011. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Szia!én most vagyok 9 hetes:)rettentő hányingerem van mindentől...nagyon rossz.ilyenkor amikor rám jön azt mondom magamnak h ez nem is olyan undoritó és ha tetszik ha nem ki fogom bírni!ilyen volt pl a hűtő takarítás...nem volt büdös a hűtő de én mégis annak éreztem:)
2011. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát látod, vannak ilyen emberek, de ezt nem is veszem figyelembe. Érdeklődöm, tudakolózok, hogy ha már babás leszek, ami remélem sikerülni fog, tudjam, mit is tettek mások az ilyen helyzetben, és remélem nálam is beválik...
2011. okt. 21. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!