Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett melyik bababoltba...

Pécsett melyik bababoltba érdemes vásárolni újszülöttnek, melyik olcsóbb és nagy a választék?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

mi minden apróságot a plázás Bay centerben vettünk meg anno(textil pelusok, kifogok, elektromos kütyük/lázmérő,orrszi porszi stb/kiskád...szoval a mütyüröket:))

a babakocsit Bonyhádon vettük- aprosagokboltja.hu a honlap.

babaszoba butort a régio fölött volt egy bolt, de már megszünk, viszont ugyanaz a márka van a plázában is.

ágynemüt a brendonban. kb ennyi, szoval innen-onnan.:)

most h ujra babát várok, már nagy dolgok nem kellenek, de az aproságokat megint a plázában vesszük majd meg.

2011. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az állomással szemben vásároltunk meg majdnem mindent a Babyshop-ban. Elég jó akcióik is szoktak lenni, weboldaluk (a boltban is nagyjából azok kaphatók, mint a webshop-ban): [link]


Bababútort is ott vettünk nagyon olcsón, (igaz, összeszerelési útmutató nélkül nekünk kellett összeszerelni, de megoldottuk nagy nehezen).


Babaruhákat használt ruhaboltban vettünk a Citrom utcában, nagyon olcsók és sok olyan van, ami még nem is volt használva, látszik.


De ruhát, játékot, esetleg kiegészítőket is leginkább bababörzéken érdemes megvenni, ott tényleg nagyon-nagyon kedvezően be lehet vásárolni.(Védőnő megmondja az időpontokat, általában a Vásárcsarnokban szokott lenni.)


Játékok: Király utcában (inkább a közepe-vége felé)van egy használt játékokat áruló bababolt, jóval olcsóbb, jó minőségű darabok vannak, igaz, én némelyiket még így is drágállom a börzés árakhoz képest.


Na és ha bírod az ilyesmit, ott a vásár vasárnaponként. Ott is nagyon sok jó ruhát, játékot vettünk.


A Plázás bolt is jó tényleg, amit az első írt!

2011. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valami kell hirtelen, akkor én a vasúthoz közeli babyshop-ba szoktam menni (nagyon nagy a babakocsi választék!), de a tesco-nak is nagyon jó babás részlege van (ruhák, kiegészítők).

Mi a babakocsit, kiságyat, fürdetőkádat + állványt, mellszívót, légzésfigyelőt mind- mind használtan vettük a tesz-veszen vagy a vatera-n. Egyiket sem bántam meg.

Egyszer jártam a plázás bababoltban is, de csak nézelődni, az nekünk eléggé kiesik.

2011. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! A babyshopot a vasútnál biztos megnézem! Biztos vagyok benne,hogy nem üres kézzel távozunk majd!:)
2011. okt. 21. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!