Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan isszátok a málnalevél...

Hogyan isszátok a málnalevél teát?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a 36-ik héttől lehet elkezdeni inni. Naponta mennyit kell belőle inni, egy-két bögrével vagy többet? Hogy készítitek el?
2011. okt. 21. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 39.hétben vagyok és két hete iszom.1 evőkanálnyit 1 bögrében leforázod hagyod kicsit kihülni leszüröd,és már ihatod is. Bátran izesitheted!Könyű szülést kívánok!
2011. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lényeget elfelejtettem napi 3 bögre.
2011. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megmondjátok miért isszátok? Nem tudom!
2011. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobban tágulsz tölle leröviditi a vajudást.Bizzunk benne!
2011. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sumergo ***** válasza:

A Gyuri bácsi előírása szerint elég napi egy csészével, de púpos evőkanál teafüvet kell leforrázni, 15 perc múlva leszűrni, így elég tömény, és nem szabad ízesíteni sem, de nem is olyan rossz az íze, szerintem. A tágulást segíti, remélem tényleg! :-)


37+5 hkm

2011. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!