Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat e magzatnak a kandallób...

Árthat e magzatnak a kandallóból szivárgó füst?

Figyelt kérdés
Most helyeztünk be a házunkba először egy új kandallót, és bár nem látjuk hol szivároghat a füst,de mégis látszik ahogyan gyülemlik fel a szobában. Szerintem elég ártalmas lehet, de hátha ti többet tudtok róla. 34hkm
2011. okt. 23. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szellőztessetek folyamatosan,amíg ki nem megy teljesen addig én a helyedben kint lennék a szabadban,nehogy valami bajotok legyen!

Vizes a fa?Vagy miért? igazából nem is értem,értek ehhez.

2011. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a babának, hanem nektek is árt. Ha még most gyújtottatok be először, akkor lehet, hogy idővel nem lesz gond vele, de ha már napok óta ez van, akkor meg kéne nézetni, a babát pedig más helyiségbe vinni, ahol rendes fűtés van.
2011. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem vizes a fa. Amúgy mindig van füst, csak ugye mikor vizes, akkor nagyon füstöl. Itt a kivezető csövek között lehet némi hézag ahogy össze egymásba vannak tolva, gondolom ott jön a füst. Ez hosszabb távon szerintem sem túl jó senkinek sem, nemhogy egy terhes nőnek.
2011. okt. 23. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, árthat, sokkal jobban, mint nektek- úgy képzeld el, hogy 5 kg -hoz és 50 kg -hoz ugyanannyi füst érkezik - tehát a koncentráció 10-szeres..
2011. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jah, bocs,azt hittem ott a baba- szóval a kismamának is árt.
2011. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok és totál hülye :D Ne haragudj, valamiért nem jutott el az agyamig, hogy várandós vagy. Ebben az esetben te menj másik helyiségbe, és amíg a kandallót meg nem csináltattátok, addig ne azt használjátok. (egyébként pont az ilyenek miatt vagyok ennek a mostani kandallódivatnak nagy ellenzője :( ha jól működik sem egészséges megoldás..)
2011. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beüzemeléskor az első begyújtásnál jól meg kell rakni a kandallót és kinyitni minden ajtót, ablakot. Ilyenkor elég nagy füsttel jár, hogy leég egy réteg a kandallóról.Mi is ezzel fűtünk, én is kismama vagyok. Igaz, hogy amikor teszünk a tűzre mindig kijön ugye egy kis füst, de az nem vészes szerintem. Ha nektek máshol "ereszt", akkor tényleg érdemes megnézetni szakemberrel.
2011. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Közben már abba is hagyta ezt a szivárgást, mostmár csak a jó meleget ontja :) köszönöm a válaszokat
2011. okt. 23. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!