Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8hetes terhesség és vérzés...

7-8hetes terhesség és vérzés barnázás? Többi lent.

Figyelt kérdés
14 pénteken el kezdtem barnázni fel mentem a dokihoz utrogestan kúpot irt ki amit nap 3*2 kel feltegyek 18 dikára kelet volna vissza mennem de egész héten nem volt doki és én azóta barnázok és ma egész erős egy hete volt még szívhang most nem tudom hogy vetélek van e értelme bemennem a kórházba és ha él akor befektetnek vagy ha nem meg mütenek 2 gyereket nevelek és ez a döntés igy nehéz vagy várjak holnapig tanácsra van szükségem mit tegyek
2011. okt. 23. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ami veled történik nem normális, én már rég bementem volna a korházba, ha nem az én orvosomhoz akkor az ügyeleteshez h nézzen meg. az egy dolog h a te dokid nem volt...
2011. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Előzővel értek egyet. Lassan 10 napja vérezgetni nem normális. Szerintem inkább menj be az ügyeletre.
2011. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyből ügyelet remélem már voltál és minden rendben.
2011. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!