Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik valamilyen hatásos...

Létezik valamilyen hatásos gyógynövénykezelést terhesség alatti húgyhólyag gyulladásra?

Figyelt kérdés
Most vagyok 34 hetes, már volt ilyen betegségem (bár nem a terhesség alatt), viszont nem tudom, hogy forduljak-e a háziorvosomhoz, vagy kúráljam magam itthon. Elolvastam néhány bejegyzést a neten, tényleg a lehető legenyhébb formája van most. A válaszokat előre is köszönöm, további szép napot.
2009. máj. 4. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Most nagyon vigyázni kell ezzel,mert ha feljebb megy a fertőzés, egy vesegyulladás a terhességre veszélyes!!Sok-sok folyadék-lehetőleg koffein és teinmentes.A patikában tudnak rá adni valamit-most nem jut eszembe a neve,ne hari.Csak kérdezd meg a gyógyszertárban-ők úgyis a legjobban tudják, mit lehet.Vigyázz magadra!Szia!
2009. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nekem a cickafarkfu tea valt be!Az a legjobb.Vigyazz magadra
2009. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!