Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukor vizsgálat...

Terheléses cukor vizsgálat előtt vizet sem lehet inni?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, holnap megyek cukorterhelésre. Védőnőm azt mondta, hogy éjféltől ne egyek semmit... Ez ok is, de egy pohár vizet sem lehet inni?(nem cukros folyadékot gondoltam, csak vizet)
2011. okt. 23. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Sima csapvizet, szénsavmentes ásványvizet szabad. Sőt, kell is, hogy könnyen vegyenek vért.
2011. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Igyál nyugodtan vizet, csak ne igyál meg 2 litert. Azért szomjazni nem kell. :)
2011. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a jó híreket! Az evéssel nem lesz gondom, de víz nélkül biztos nem bírnám!
2011. okt. 23. 20:59
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia, ebbe a kérdésbe én is belefutottam. Mondták h. éhgyomorral, éjféltől semmit... Aztán a vérvételen 4-szer kellett szúrni, mire egy kis vért sikerült lecsapolniuk (már a 2. nővérnél ülve)

Szóval az igyál nyugodtan, csak ne túl sokat! A következő alkalommal, mikor már figyeltem az ivásra már nem volt gond.

(+ egy jó tanács, éjfél előtt se egyél magas cukortartalmú ételt/gyümölcsöt, mert az is torzíthatja az eredményt...)

2011. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sokat nem szabad, nekem néhány kortyot engedélyeztek csak
2011. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Drávai Renáta ***** válasza:
56%

Vizet lehet!Én előző este fél 7-kor ettem utoljára,és aznap reggel csak vizet ittam.

Kitűnő lett az eredményem :)

2016. jún. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!