Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen szabad szexelni ha...

35 hetesen szabad szexelni ha 2111 a méhszáj (azóta lehet rosszabb)?

Figyelt kérdés
ha nem,akkor nekem miért nem mondta az orvos?
2011. okt. 23. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kéne, mert külső-belső méhszájad nyitott. Gumi nélkül meg főleg nem, még kapsz valami fertőzést...
2011. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet, nekem csak a külső volt nyitott, de akkor már nem lehetett :(
2011. okt. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legalább a 38. hétig bírjátok ki, mert most már koraszülést okozhatna az együttlét.

A 38-on már nem kora és a súlya is biztos jó, ha nagyon nem bírjátok, akkor gumival szülés előtt utoljára együtt lehettek, de lehet, hogy azonnal mehettek is szülni.

Mi így jártunk, ezért született 38+2-re a babám, ugyanilyen értékem volt a 35. héten.

2011. okt. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Nekem a31 hetesen beindul!kinyíltam két ujjnyira és alvéknyodott a méhnyak!Sőt még a nyákdugóm is elment!(1222)


A 36. hétig szigorú fekvésen voltam, nyilván sex sem lehetett, de akkor azt mondta a dokim, hogy mindent bele...A fertőzéstől nem kellett tartani, azt mondta, mert a magzatburok védi és ne hogy azt higgyem hogy a pénisz odaér....


Amúgy senki nem hitte hogy végig hordom a lányom, okt 9-én indult be, és azt mondták novemberben tuti kijön!Hát decemberben született 3 nappal a kiírt előtt, és a 36. héttől legalább minden másnap sexeltünk!

ÉS nem lett fertőzés, pedig nekeünk még óvszert sem javasolt a doki!Úgy mint eddig!És tudta hogy ki vagyunk éhezve, mert kb 4-5 hét volt előtte a 9 hós alatt amikor szabad volt!

2011. okt. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!