Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok,...

30 hetes kismama vagyok, sokat ártok azzal, ha meleg vízben fürdők?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a meleg viz NEM forrót jelent, akkor semmi bajod sem lesz - de 38 fok felett már esetleg megindulhat töle a szülés.
2011. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 dolog:


1. Ha a méhszáj zárva van akkor jó eséllyel nem

2. Ha az egyes pont van életben, akkor is csak kevési ideig lehetsz a vízben, mert nem az a lányeg hoyg a víz milyen meleg,hanem hoyg a tested milyen meleg! -- Ezt úgy értem,hogy ha forró a víz akkor 2 perc alatt túlmelegszik a tested az veszélyes! Ha "csak" meleg a víz, akkor meg 10 perc alatt melegszik túl a tested az a veszéléyes.


Úgyhogy mértékkel, de lehet melegben fürdeni!

2011. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

hűűű


ezt nem is tudtam .-)))


3 gyerekem van de mindig forróban fürödtem (és most is) volt h 1 órát is áztam a vízben :-))

egyik sem indult be hamarabb

sőt mindegyiket túlhordtam kicsit


de aki érzékeny rá az ne tegye

2011. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok, én mindig meleg vízben fürdök, ha nem forró, akkor nincs baj

egyszer kicsit forróbb lett, mint a szokásos, kb 16-17 hetesen és utána elkezdtem élénkpirosan vérezgetni - ne tudd meg, mennyire megijedtem, de végül sokat feküdtem és nem lett semmi baj - szóval azért vigyázz, mert a forró víz fokozza az alhasi vérbőséget rendesen

2011. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kerria ***** válasza:
Én világ életemben fürödtem, kellemes meleg vízben. Jelenleg is azt teszem, 35. hetes terhes vagyok. Szerintem lehet érezni mi az a hőfok, ami mehet... 38 felett én már bele sem tudok ülni (szó szerint kellemetlen, olyan fojtogatós érzés), 36-37 fokos viszont általában kellemes, és a jósló fájásokat is kellemesen levezeti :) Orvosa válogatja (valaki tiltja, valaki nem), kérdezd meg ha legközelebb mész dokihoz.
2011. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vigyázni fogok,akkor néha egy kicsit kényeztetem magam,de nem túl forró vízben! Boldog babavárást mindenkinek!
2011. okt. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!