Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 19 héttől milyen vizsgálatok...

A 19 héttől milyen vizsgálatok vannak? A méhszáj állapotát minden vizsgálatkor megnézi a doki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, 20. hetes vagyok, nekem még csak az első vizsgálatkor a 6.hétben nézték meg a méhszájat, ezen a héten megyek uh-ra, majd pár hét múlva lesz egy vérvétel, cukorterhelés és egy újabb ellenanyag szűrés, a továbbiakat sajna még én sem tudom.
2011. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hetesen volt UH és akkor néztek először méhszájat. Most megyek majd 32 hetesen a második méhszáj vizsgálatra. De ez kórház / orvostól változó. A vizsgálatokról pedig kérj információt a védőnőtől. Nekem még egy komplett listát is adott, hogy mikor hova kell menni.
2011. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!