Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy buta kérdés de...

Lehet, hogy buta kérdés de lehet kontaklencsébe szülni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Jobb ha nem látod tisztán milyen kis csúnya egy újszülött :D
2011. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehetne,biztosan szóltak volna érte,ha tudták volna.De én nem mondtam,ők meg nem kérdezték.Amúgy császárral szültem végül is,de semmiképp nem akartam volna kivenni,anélkül alig látok valamit :(

De semmi gond nem volt,legközelebb is benn tartom.

2011. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is rákérdeztem szülés előtt a kórházban és nekem nem ajánlották. Azóta már tudom miért :)

Szóval szerintem ne tedd be a kontaklencséd, tök zavaró lehet és akkor ott nem fogsz tudni azzal foglalkozni.

Én bevittem a szemüvegem, de azt hiszem nem is volt rajtam.

Könnyű szülést és sok boldogságot!

2011. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én császárral szültem(érzéstelenítéssel) és nem vettem ki a lencsémet. Nem volt gond vele, csak nem tudtam utána sem kivenni, így abban aludtam este is(lehet benne aludni, szoktam is). Sajna begyulladt a szemem, de nem tudom volt-e hozzá köze?!
2011. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3.! Miért volt zavaró?
2011. okt. 24. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem kifejezetten tiltotta a védőnő. ha császáros leszel, akkor azért, mert a műtőbe mész, és nem szerencsés egy idegen test a szemedbe, más kérdés, hogy a szemüveget sem engedik a sterilitás miatt. de pont eleget látnál. ha simán szülsz, akkor nyomás közben, amikor be KELL csukni a szemed, hogy ne vérezzen be, nagyon kényelmetlen lesz a lencse: elmozdul, kiszárad. Én mindig lencsét hordok, csak itthonra veszek szemcsit, de szülni szemüvegben fogok.

könnyű szülést és boldog babavárást!

2011. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Harmadik válaszoló vagyok.

Pl nagyon izzadtam, meg össze volt kuszálódva a hajam, nekem kényelmetlen lett volna ebben a helyzetben a kontaktlencse. sokszor összeszorítottam a szemem, ha ott összegyűrődik a lencse tuti nem érdekelt volna annyira, hogy csináljak valamit ellene, viszont a szemem biztos nem köszönte volna meg.

Amikor volt kis nyugis időszakom, jól esett lecsukni a szemem, engem zavart volna ott egy idegen tárgy. (pedig már legalább 14 éve hordok lencsét!) Elég érzékeny voltam a szülés alatt.

Szóval nem vinnék be olyat a szülésre, amivel akadhat bármiféle technikai probléma.

2011. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2szer szültem, egyszer császárral egyszer hüvelyi úton és mindkétszer lencsében:)

a sima szülésnél se volt gond, nem mozdult el. a műtét alatt se volt gond vele, abban voltam utána is, persze reggelre kicsit kiszáradt, de lemostam a kontaktlencse folyadékkal.

2011. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!