Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem a hányós, hanem a sírós...

Nem a hányós, hanem a sírós kismama kategóriába tartozok?

Figyelt kérdés

Eléggé nagy a zűrzavar a cégnél, nagyon sok ügyféllel is beszélek, és totál kibukok, ha felidegesítenek, pedig reggel nagyon nyugodtan indult minden, és ennek nagyon örültem. De ma már kétszer kibuktam, a második 1 órán keresztül tartott. Csak sírok és sírok, aztán egyszer nagy nehezen elmúlik.

Úgy érzem, hogy én nem a hányós, hanem a szédülős és sírós kismama kategóriába tartozok, és nem fogom sokáig bírni ezt a rendkívüli hajtást, ami mostanában van, és december végéig még tart is.

Legszívesebben otthon maradnék, messze ettől a borzalomtól. Nem a munkával van bajom, sőt, a 8. hónapi akarok dolgozni. De ezt most így brutál nehéznek érzem, lelkileg, vagy érzelmileg...


2011. okt. 25. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt tombolnak a hormonjaid, másrészt a nagy hajtás még alapesetben sem jó, nemhogy pocakosan!

Én is sírós voltam, amíg dolgoztam, aztán mikor elmentem táppénzre, annyiban változott a dolog, hogy több időm lett sírni. :)

Na hát ez van, a hormonok kikészítettek, de most visszanézve már, vicces miken bőgtem el magam.

2011. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég érzékeny lettem. Én 6. hónapig dolgoztam és volt olyan napom is hogy mindenen sírtam és volt olyan is hogy egész nap nevettem és nagyon jó kedvem volt. Változó volt. Ha nagyon kikészítenek próbálj meg nem törődni a munkahelyeddel, nézz rá a pocidra és monnd azt hogy annyit semmi nem ér, hogy olyat csináljak hogy ártsak neked. Mert az idegeskedés egyiteknek sem tesz jót! Kitartás!
2011. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En az elso terhessegem alatt voltam siros/nevetos, egyik percben ez, masikban az. Viszont teny, hogy hanyni egyszer sem kellett.

Mondjuk en munkahelyen egy honap alatt direkt megtanultam magamra huzni a a takarot, az elso kiborulos par het utan bevettem a leszarom tablettat. Csinaltam a dolgomat, de nem voltam hajlando meg picit sem felidegesiteni magam. Volt, hogy mindenki tombolt korulottem, akkora volt a hajtas, en pedig neztem oket 1-2 percig, addig megittam egy pohar vizet es dolgoztam tovabb.

Ez eddig jo is.

Viszont en maganeletben buktam ki mindenenk, volt, hogy ugy ereztem bunkon szoltam a ferjemhez, ezen sirni kezdtem. O allitotta, hogy nem voltam bunko, semmivel sem bantottam meg, de en hajtottam, hogy biztos csak vigasztal es nem akartam megbantani, ne haragudjon.

Kb fel ora szipogas utan elkezdtem ezen kacaraszni konnyes szemmel, hogy en milyen buta vagyok es erzeken.

Elindultunk otthonrol setalni direkt, hogy megmaradjon a jo kedv, elertunk az elso keresztezodeshez, ott ismet belemhasitott a tudat, hogy bunko voltam a ferjemmel, pedig mennyire szeretem es a zebra kozepen bogni kezdtem.

Teljesen nem voltam normalis, komolyan. Hala Istennek a ferjemnek iszonyat turelme volt hozzam, utolag elmondta, hogy viccesnek talalta es magaban sokszor kuncogott a szituacion, amit meg is ertek.

SZoval kitartas.

(nekem egyebkent szulesig tartott, de masodik terhesseg alatt semmi ilyen nem volt, csak az utolso 2 napban. De inditott szulesem volt, szoval akkor inkabb csak az izgalom okozta a hangulatvaltozast, furcsak volt tudni, hogy holnap delutan kettotol szulok.)

2011. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkinek, mindegyik hasznos volt, mindegyikkel tudtam azonosulni.

Nagyon hálás vagyok a válaszokért, sokat segített, erőt veszek magamon, és sikerülni fog.

:)

2011. okt. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!