Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamáknak melyik oldalon,...

Kismamáknak melyik oldalon, vagy hogyan egészséges aludni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 09:16
 1/4 Kerria ***** válasza:

Ezzel kapcsolatosan én azt olvastam, hogy a bal oldalon célszerű aludni (nem csak állapotosan), mert jobban tud működni az emésztés.

De úgy aludj ahogy kényelmes, mert az a legpihentetőbb :)

2011. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ameddig kicsi a pocak és kényelmes ahogy tetszik csak hanyatt ne mert elnyomod az eret ami az oxigént és tápanyagot szállítja,kb. a 30.ik héttől célszerű a bal oldalon aludni mert akkor jól működik a lepénykeringés és több oxigént kap a baba,de amúgy ahogy neked kényelmes,én forgolódok egész éjjel de bal oldalon a legjobb csak sokszor elzsibbadok még szopipárnával is.


Üdv 36 hkm.

2011. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Este lefekvéskor csak a bal oldalamon tudok aludni, hajnalban már jobbra is tudok fordulni. Néha muszáj háton feküdjek, mert a bal oldalon is jön fel a savam. De általában véve a bal oldalon tudok jobban aludni.

31 hetes km

2011. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp a héten mondta a védőnő, hogy a bal oldalon, mert úgy nem olyan mértékben nyomódik (terhelődik)a szív és a tüdő.
2011. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!