Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eljött az idő, anya szeretnék...

Eljött az idő, anya szeretnék lenni! Hasznos tanácsok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most teszem le a gyógyszert és jövő héten elvileg megjön.Utána egyből szeretnénk próbálkozni, és olvastam ezekről a teákról.(palástfű..) Én még soha nem próbálkoztam a babával így nem tudom, hogy kellenek e nekem ezek a teák? ti hogy látjátok? Kell vagy nem, segít, árt?
2011. okt. 26. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellenek. Még most próbálkoztok, felesleges (bár szerintem egyébként sem érnek semmit).

Egy a lényeg, attól, mert most elhatározzátok magatokat, ne tesztelj minden hónapban és ne csak azért legyél együtt a pároddal, mert neked baba kell. Éld tovább az életed rendesen, szeretkezz ahogy eddig, aztán reméljük mihamarabb sikerül. Ha rágörcsölsz, hőmérőzöl, szeded a sok felesleges bogyót, tutira várat magára a baba.

2011. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a teáról nem hallottam, de biztosan arra is kapsz választ. Gyógyszerszedés után azt mondják érdemes pár hónapot várni, hogy ha megtermékenyül a baba akkor mindenképp megtapadjon. De valaki azt is mondja, hogy a mai gyógyszerknél már szinte mindegy. Mikor voltam annó a dokinál, akkor azt mondta, hogy 3 hónapot várjunk. Addig tutira kiürül a szervezetből. A legfontosabb, hogy szerintem kezd el szedni a terhesvitamint, de lagalábbis a folsavat, mert az nagyon fontos. Éljetek egészségesen, ha dohányoztok, akkor érdemes még a párodnak is leszokni. És semmiképp ne stresszeljetek rá az egészre, szerintem úgy könnyebben jön a baba. Most hirtelen nem jut más eszembe! Sok sikert nektek! 27hkm
2011. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. Az elevitet vettem és már szedem is. Külön kell még folsav?
2011. okt. 26. 10:56
 4/11 Kerria ***** válasza:

Én eleinte csak folsavat szedtem (túl drágák a terhesvitaminok szerintem), amint meglett az első pozitív teszt, akkor váltottam a Femibionra (dokim és a védőnőm is ezt javasolta).

Teherbeesés, nekem az orvos azt mondta gyógyszer után várjunk legalább egy hónapot, addig érdemes hőgörbét vezetni, ezzel rálátásod lehet a saját ciklusodra, illetve jobban kitűnik a peteérés is. Persze a mai bogyók már nem indokolják a tisztulást, én azonban hiszek ebben.

Teát nekem senki nem javasolt... így erről nem tudok véleményt nyilvánítani.

Sok sikert!

2011. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég ha egyenlőre csak az Elevitet szeded, de szerintem míg nem vagy terhes addig csak simán a folsav is elég. Aztán ha megvan a pozitív teszt, akkor lehet akár mindkettőt. Én speciál mindkettőt szedtem a terhesség első 12 hetében, az orvos írta fel. Egyenlőre ne szedd mindkettőt! Utána meg úgyis az orvos sok tanáccsa el fog látni.
2011. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 krisztivan ***** válasza:
Szeressétek egymást a pároddal és éld tovább az életedet.Ne "akarj"mindenáron terhes lenni.Aztán ha majd valamikor kimarad a mensi és pozitív a teszt akkor kezdj el vele tényleg foglalkozni.A vitamin és folsav tényleg fontos,de ennél többet szerintem még ne tegyél.Ja,hát végülis azt hiszem hogy a legfontosabbat kihagytam!Szex:-)
2011. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.

nem kellenek teák meg bogyók csak szedj terhes vitamint az nem árt.2-3 naponta legyetek együtt a pároddal.Ennyi a recept.Ha nincs gond jön a baba....

Nállunk is igy volt.

drukkolok egy 21 hós kiscsaj anyuja és egy leendő kismama..:-)

2011. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, olyan jó érzés, hogy segítetek, természetesen nagyon vágyom rá, de megfogadom a tanácsokat:) Sok sex, relax, vitaminok és ha kis lélek jönni szeretne úgyis jön:) Remélem
2011. okt. 26. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a párod és te kellesz hozzá, semmi más :) Jah, meg a terhességi vitamin!!! Ha már tervezitek. Hány éves vagy?
2015. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%
sex bzmeg. az helyesen SZEX. irni sem tudsz, de azert szaporodnal.
2015. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!