Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy a fogorvosok...

Igaz az, hogy a fogorvosok "kedvesebbek" a kismamákkal?

Figyelt kérdés
Holnap megyek fogorvoshoz és rettentően félek, de muszáj mennem mert kezeltetnem kell a fogaim :( de ez a fogorvos egy vadállat, vagy ha megtudja hogy kismama az ember lánya akkor átváltozik angyallá? Valakinek van valami tapasztalata? Nagyon félek, el se tudom mondani mennyire. Már voltam nála korábban nem is egyszer a terhességem előtt, de akkor is egy állat, mármint nem a munkája hanem a stílusa. De az is elég :(
2011. okt. 26. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
De sajnállak, hogy ilyen fogorvosod van. Én is hallottam már rémtörténeteket, de hálistennk nekem még nem volt szerencsém ilyenhez. Próbálj meg el lazulni. nekem is nagyon fájt a furás, mert nem kértem érzéstelenitőt. A babám meg egy akkora táncot lejtett, hogy oda sem figyeltem a fogdokira, ugy elterelte a baba a figyelmemet.
2011. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jólenne ha elterelné a mozgásával, de sajnos még nem mozog :( bár már hamarosan :) most vagyok 15 hetes. Szerintem főleg egy fogdokinál az a lényeg, hogy emberségesen beszéljen a pácienssel, nem az, hogy éreztesse, hogy ha-ha most én vagyok a főnök, (jó ez hülyén hangzik) de ha szemétkedik vagy bármi úgyis átmegyek egy magándokihoz, csak még húzom egy picit
2011. okt. 26. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Remélem meg modorálja magát!
2011. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is, és ráadásul van vagy 2 méter magas. Mindig mondja, hogy jobban oda kéne figyelni meg minden, nem tehetek róla, hogy ennyire gyorsan romlik a fogam :( amúgy is nem azért jár az ember fogászatra, mert annyira egészséges a foga. De nem?
2011. okt. 26. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon együtt érzek veled, én is hasonló cipőben járok. Hetek óta húzom-halasztom a fogászatot, csak mert a dokitól félek. De menni kell, nincs mese. Mindig az érzéstelenítő híve voltam, mert az csak egy pillanatig kellemetlen (de valamikor nem is érzem), és utána már azt csinál a számban amit akar, mert nem fáj. Szóval nekem is a fogdoki stílusával van bajom. Novemberben már tényleg elmegyek :-)

Minden jót


18 hkm

2011. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó dolog, hogy foglalkozol a fogaiddal!Én is megyek, ma kértem időpontot.Szerintem ne törődj vele, sajnos vannak ilyen emberek:( !Ne bízz benne, hogy rendesebb lesz, mert ha ilyen a stílusa...így legalább nem fog csalódás érni csak esetleg kellemesen!Sok sikert kívánok és ne félj:)Gratula a kisbabádhoz!
2011. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hat, az a baj, hogy muszaj. azert nem szeretik annyira, mert isszonyuan vérzékenyek vagyunk, nekem azt mondta eldonthetem csinaljuk e vagy ne, mert annyira nem veszes a helyzet, mondtam essunk tul rajta, elegge verzett az ínyem.

utana jott a fogkoleszedes, az nekem remalom (inkabb tomjenek haromszor, mint egy fogkoleszedes), szó szerint ömlött belőlem a vér

nyílván a fogorvos is kevesebbet lát ilyenkor.


egyébként nekem nagyon kedves fogdokim van, sajnos másik városban, de inkább átjárok :D (a hazunkban is van egy fogorvosi rendelo, meg kb 250 méterre, de nem kockáztatok :))

2011. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

inkább fogorvos függő...

első babámnál egy állat fogorvos, betömte a fogam, se érzéstelenítés, se semmi, azt hittem lekaparom a bőrt a székről.

A mostani fogorvosom egy tündér csajszi, már 4-szer voltam, még 2x kell mennem, de mondtam neki, hogy annyira kedves, türelmes és tényleg nem fáj, hogy decemberre is kérek időpontot csak úgy....:)

reméljük veled is ilyen rendes lesz a dokid, drukkolok!!!!

2011. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Reméljük, mondjuk legutóbb én is úgy jártam, hogy könyörögtem az érzéstelenítőért, persze nem kaptam, és iszonyat fájt, de ha most se ad még helyit se, ki se nyitom a szám az tuti fix, mert tudom mennyire fáj.
2011. okt. 26. 17:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is nagyon vérzik az ínyem, főleg most.... muszáj foglalkozni vele, mert a babának se jó, ha rossz fogból "táplálkozik"
2011. okt. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!