Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végén lehet ilyen?...

Terhesség végén lehet ilyen? Szerintetek ez normális, vagy valami allergia lehet?

Figyelt kérdés
37 hetes kismami vagyok...lassan 38hetes. A hasamon a repedések rettentően kivörösödtek, és olyan mintha nagyon apró piros sűrű pöttyös is lenne, és iszonyatosan viszket.A kézfejemen is van egy pár és viszket. Ma megyek orvoshoz, csak kíváncsi lennék, hogy Veletek volt- e ilyen, vagy hasonló.
2011. okt. 27. 09:38
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én is 37 hetes vagyok és egészen a 7. hónapig nem lett csíkos a hasam. Most pár hete viszont már nem bírta a "gyűrődést" és jól megrepedtem. Nem sok, csupán 4-5 csíkom van, de azok egyre szélesednek. És nekem is rettenetesen viszket. Többször megébredek rá éjjel is! És vakarom!!! Nekem is nagyon vörösek és olyan "buboros", de szerintem ez a vakarástól van. Nekem máshol nincs. Ha voltál orvosnál, majd írd meg, mit mondott! Minden jót!
2011. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én már 5 gyermeket szültem,viszont nekem nagyon csíkis lett és nagyon megnyúlott a bőr rajta amikor visszanyertem alakomat,és igen a viszketés és a csíkok attól van hogy feszül a bőröd,a kiütések viszont nem az alergia lehet.szerintem probáld meg kenegetni testápolóval,hogy ne feszüljön anyirra és hogy puhuljon a böröd .de feltétlen orvoshoz fordulj a kiütésekkel.
2011. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, és azt mondta lehet új öblítőtől vagy bármitől.Az nst-s nő meg azt mondta hogy a babaolajtól van mert azzal nem kenhetném. A gyógyszertárba meg azt mondta a nő, hogy valószínű a vizesedéstől. Szóval okosabb nem lettem. Bőrgyógyászhoz ha bejelentkezek, az minimum 2 hónap mire kapok időpontot, így nem tudom mit tegyek.

A repedések nem viszkettek ennyire, de ezek a kiütések....olyan csalánkiütés szerűek, már nem csak a pocakomon, meg a kézfejemen van, hanem a lábfejemen is, meg ma lábszáramon...na de mindegy...remélem semmi komoly, de majd elmegyek a háziorvoshoz is szerdán.

Köszönöm , hogy válaszoltatok.

2011. okt. 30. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!