Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szaisztok szeretnék kérdezni.9...

Cynthia0722 kérdése:

Szaisztok szeretnék kérdezni.9hetes kismama vagyok.6hetesen még találtak szivhangot. Most 9hetesen nem. De semmi arra utalo jelem nincs hogy elhalt volna a magzat. Sem vérzés sem barna folyás. Van rá esély h él ababa?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Jobbulást
2013. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Van valami hír rólatok? Minden rendben? Én is nagyon félek, 6 hetes vok, és vérezni kezdtem:((
2013. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Jesszuuuus, mennyi rossz hír! Mi van veletek azóta? Én 8 hetes vok, holnapután uh, aggódom, mert néha barnázgatok, vérezgetek. Báár, doki szerint minden ok.
2014. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21%

mindenki suket itt, halihoo

nem tudtok visszairni?

2020. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es! Hogyha esetleg rossz lett a vége a terhességnek gondolom azért nem akarnak róla beszélni, de nagyon remélem nem így van ❤️

Nálam is az első terhességem 10 hétig tartott... Márciusban volt a befejező műtét. Most újra várandós vagyok , de bennem van a félsz..

2023. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!