Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babámat várom, az...

Második babámat várom, az első 16 hós. Ez a 21. hét, és rengeteget keményedik a pocakom, persze pihenni nagyon keveset tudok. Aggódom. Másnak is ilyen nehéz a második terhesség?

Figyelt kérdés
Már 3szor 3 Magnéziumot szedek, de a délutánokra elfogy az energiatartalékom.
2011. okt. 27. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Másodikkal én is így voltam, a 20. héttől keményedtem. Nekem 15 hónapos volt, amikor teherbe estem. Én együtt aludtam délután a naggyal. A vége piszok nehéz volt, szerencsémre a férjem tanár, és mivel augusztus végén szültem, így előtte már sok segítség volt.

Most várom a harmadikat, magam is kíváncsi vagyok, hogy lesz, most a rosszullét végét várom.

12 hkm

2011. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Én hasonló cipőben jártam/ok!Az én lányom most lesz 3 éves.Nekem a 20. héttől vannak keményedéseim és én is 3X3 magnéziumot szedtem.Aztán a 33.hétre kicsit túlhajtottam magam,mert közben költöztünk és festettünk.Úgyhogy voltam 5 napot a kórházban visszatartáson,mert már nagyon görcsöltem és elkezdett kinyílni a méhszájam.Most viszont már 1,5 hete kemény ágynyugalom van és a 36. hétig az is lesz:(

Pihenj minél többet,nehogy baj legyen.Próbálj meg fekve játszani a picivel.Én is azt csinálom.Fekszünk az ágyon,színezünk,rajzolunk,gyurmázunk vagy csak szimplán mesét nézünk.A házimunka meg várhat...Próbálj meg segítséget kérni,persze ha van.

Kitartás és pihenj amennyit csak tudsz!:)

34+4hkm:)

2011. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalunk ez ugy nezett ki, hogy az elso babank 5 honapos volt, amikor a masodik megfogant.

Nekem is sokat kemenyedett a hasam szinte az elejetol kezdve, rengeteg magneziumot szedtem vegig, de mas bajom nekem nem igazan volt, csak faradt voltam.

A 28. hettol a mehszaj is nyilni kezdett, akkor meg emeltuk a magneziumot es abbahagytam a munkat (kulfoldon eltunk, az egy ev alatti babatol es az ujabb terhessegtol fuggetlenul visszamentem dolgozni, hogy a masodik baba szuletese utan is kapjak ellatast, egyebkent semmit sem kaptam volna).

De pihhenni igy sem igazan tudtam.

Vegul nem lett nalunk gond hala Istennek, csak a masodik gyerek kisebb sullyal szuletett, mint az elso (meg igy is 3 kg felett volt), illetve fele annyit se hiztam, mint az elso terhesseg alatt, merthogy allandoan dolgom volt.

2011. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!