Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mihez hasonlítható a szülési...

Anita0802 kérdése:

Mihez hasonlítható a szülési fájdalom? Mennyire fáj? Honnan tudni hogy ez már az a fájdalom? Mennyivel fáj jobban a jóslónál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet semmihez sem hasonlítani, mert ez pokolian és borzasztóan fáj, de nem tart sokáig. Amint kint van a kicsi elmúlik. A jósló semmi hozzá képest. Nem ijesztgetni akarlak, de ez az igazság. Ott abban a fájdalomban valóban úgy gondolom, mindegy mi történik veled, csak érjen véget.
2011. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Semmihez nem hasonlítható. És hidd el tudni fogod nagyon is, hogy ez már az a fájdalom. Mennyire fáj? Majd megtudod! Inkább nem írom le, de szavakba nem is önthető . Egy biztos, ez az a fajta fájdalom, ami pikk pakk el is múlik, ha kibújt a baba :) Ez a megnyugtató része!
2011. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát,amikor nagyon erosen gorcsol a hasad pl. a hasmenéstol,na az csak egy csepp a szuléshez képest.Maga a szulés,amikor kinyomod a babát,az már semmi,csak elotte a pár óra,nekem pl.10 óra volt a vajúdás,mert a toló fájásoknál sem nyíltam ki.de ki kell bírni,és ahogy meglátod a babádat,elfelejted az egészet.és ne félj,fel fogod ismerni,hogy az már AZ a fájdalom.
2011. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi OFF-olok, de jajj olvastam a válaszokat és megijedtem, mikor megy a hasam és görcsöl majd meg bolondulok, mi lesz áprilisban ha szülök? bele se merek gondolni

15 hkm

2011. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A szülési fájdalom a menstruációs görcsökhöz hasonlít,csak több tízszeres erősségű.Nyilallik,feszít,hasmenéses görcsös érzés.Amikor azt érzed,hogy nyomnod kell,de még nem jön semmi,na akkor a legfájdalmasabb és tuti hogy szülni fogsz.

Én 1 órát szenvedtem úgy,hogy nyomni kellett,de semmi.Amikor már a doki mondja,hogy nyomhatsz,akkor a legjobb,mert azt várod hogy mikor jön újabb fájás,hogy nyomhass.De nem biztos,hogy neked is ennyire fog fájni.A barátnőm imád szülni azt mondta,és neki csak két tolófájása volt.

2011. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom. Én megmondom őszintén meg akartam halni. Nem tudom semmihez sem hasonlítani,a mai napig nem értem, hogy ebbe hogy nem halnak bele a nők. :O

Amikor kezdődik azt tudni fogod. Hidd el tudni fogod, én is azt hittem, hogy nem fogom tudni de amikor elkezdődött tényleg tudtam, hogy ez az lesz. Nekem közepes mensis fájdalommal kezdődött ami úgy jött mint ahogy a szülési fájások 8-10 percenként és kb.fél percig fájt utána 10perc szünet utána megint fájt és megint nem stb... Nekem nem igazán sűrűsödött de mindegy nem részletezem, nagyon sokáig vajúdtam , 16 órát és végül megcsászároztak mert a tolók nem jöttek. Jó szerencsétlen vagyok. :( Ez majdnem 3 éve volt, remélem januárban szerencsésebb leszek és hamar megkönyörül rajtam a dokibácsi és inkább betol a műtőbe.

2011. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

en mast irok.

a szules az jó volt.

a vajudásban azt hittem meghalok.

(12 oran at vajudtam, a szulesi fajdalmak maguk 40 percig tartottak)

nagyon kell figyelni, hogy ott jol vegyel levegot, es akkor konnyebb


most varom a masodik babat, a szulest nagyon varom, a vajudastol rettegek :)

2011. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nos, leírták előttem: semmihez nem hasonlítható. És hogy mennyire fáj? Igazat írt előttem valaki: amikor hasmenéssel görcsölsz úgy, hogy a falat kaparod, na a vajúdáskor imádkoznál, hogy csak annyira fájjon, mint az. Ugyanakkor mégis csodálatos az egész, hiszen célja, értelme van! Amikor a második babámat szültem, még brutálabbul fájt, mint az első, akkor azt mondtam, soha többet nem szülök. Aztán kibújt a kicsi fiam és teljesen elfelejtettem az egészet. Most 14 hónapos és pocakban a harmadik. :-)
2011. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a vajúdásról és a szülésről csak szép emlékeim vannak,nem mondom hogy nem fáj de a varrás ami utána jött..na hát az egy rémálom,én abba akartam belehalni.Háromszor szültem már,de ha a három szülés fájdalmát összeraknánk akkor se lenne olyan rossz mint egy belső varrás.Most várom a negyedik babámat de már most borzasztóan rettegek a varástól



23hkm

2011. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem varrtak hála Istennek, gátvédelemmel született mindkét babóm, pedig nagy babák voltak (az első 3,8kg, a második 4,0kg) én meg nem vagyok valami vaskos, a csípőm is inkább keskeny.
2011. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!