Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mihez hasonlítható a szülési...

Anita0802 kérdése:

Mihez hasonlítható a szülési fájdalom? Mennyire fáj? Honnan tudni hogy ez már az a fájdalom? Mennyivel fáj jobban a jóslónál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell annyira megrémíszteni a varrástol szegény kérdezot.Engem 40 percig varrtak,igaz nem kellemes,sot fáj is,de nem a belso varrás,hanem a kulso.De azért akkor sem fáj annyira,mint a vajúdás.De persze ez is egyéni dolog.
2011. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

7es valaszado vagyok

nekem szules utan ramraktak a babot, nagyon boldog voltam, megkonnyebbult, erre mondja a doki, hogy meg ne keljek fel, osszevar :) en bevallom semmit sem ereztem :) (mondjuk nem tudom kinek mennyit vartak, nekem 2 cm volt)

az huyen hangzik, de "nagy meleg megkonnyebbulest" ereztem

a meleg valszeg a vér volt

2011. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat módon fáj. Amikor én is első babával megkérdeztem Édesanyámat, és ő mondta, hogy amint kibujik a baba, el is felejtem az egészet..gondoltam mekkora kamu, hogy lehet elfelejteni a több órás kínt..Ám amikor a mellemre tették a Kincsemet, tényleg minden fájdalom megszünt. Amikor kibujik, hatalmas megkönnyebbülésed lesz, amikor meglátod, megszünik a világ körülötted, csak ő lesz és te! És ez minden fájdalmat megér!!!
2011. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
Hát... én nem tudom h más h élte meg.. de én nem élveztem a 2napos vajúdást... a szülőszobában kb 8órát töltöttem... és a kínok kínja a szülés! Nem tudom másnak hogy volt de nekem az összes fájásom 100as volt... és az is kínszenvedés mikor jön az érzés hogy nyomnod kell de a doki közli hogy még nem... az ember azt hiszi hogy fel tudja fogni hogy nagyon fog fájni... de nem! Egy nőnek, aki először szül elképzelése sincs micsoda fájdalom előtt áll... igen, elmúlnak a fájások ha a baba kint van, aztán jön hogy összevarrnak... na azt se egy leányálom... aztán nem tudsz leülni se... az se kellemes.. a varatszedésen még nem vagyok túl de én nem számítok semmi jóra... minden tisztelet a szülő nőknek én azt mondom!
2017. szept. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!