Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+0 hetesen 21 mm petezsák,...

6+0 hetesen 21 mm petezsák, benne szikhólyag. Ez jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Doki csak annyit mondott, hogy korának megfelelő méretű és jó helyen van. Neten csomó mindent találok összevissza, és aszerint ennyi hetesen még kisebbnek kellene lenni a petezsáknak, máshol meg azt írják, hogy ilyenkor már kellene lennie szívhangnak...

Parázok :((


2011. okt. 27. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
De miért nem a dokira hallgatsz?? Nem kell mindenfélét olvasgatni mert itt ezt írják, ott azt írják. Ha azt mondta minden rendben, akkor minden rendben! Erről már most az elején szokj le mert nagyon nehéz 7,5 hónapod lesz!
2011. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam 6 hét 0 naposan egy jó drága magándokinál, ahol szupi ultrahang van és ott már le tudta mérni az embriót és volt szívhang is, de egy ócska sztk-s gépen nem csoda, ha még csak petezsák van!

Amúgy, ha szabályos a petezsák és van szikhólyag, az mindenképp jót jelent!

Nyugodj meg.

Ha nagyon aggódsz, akkor 1 hét múlva menj el egy jó magándokihoz, bár akkor már egy ósdi ultrahangon is kell lennie szívhangnak.

Az elején nehezen telnek a napok-hetek, de tényleg ne parázz rá ennyire!

(Amúgy én 6 és 7 hetesen voltam dokinál, mert közben váltottam dokit és legközelebb 11 hetes 3 naposan megyek csak, gondolhatod, addig azt sem tudom mi van a babámmal, de én pozitívan állok hozzá, tedd te is ezt!)

1 gyermekes 8 hetes kismama

2011. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még egyáltalán nem biztos hogy kell lennie szívhangnak. Hivatalosan 7 hetesen mondják, hogy akkortól van szívhang. Én 6+3 hetesen voltam, és éppen hogy meglátta nagy fókuszálás után a szívhangot. Úgyhogy ne aggódj! Jó jel ha van szikhólyag már!
2011. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, aranyosak vagytok. Igen sztk-s doki elég régi géppel, ráadásul hasi UH-val vizsgált. Két hét múlva kell visszamennem, remélem minden rendben lesz!
2011. okt. 28. 07:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 21mm volt a petezsák:) igaz én 6+5 napos voltam akkor és már látta a szív pulzálását. MOndta is, hogy jó, hogy nem mentem hamarabb mert nem sok mindent látott volna addig.
2011. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en most vagyok 5+6napos,elso gyereknel voltam sztk-ban 6hetesen,de meg nem volt szivhang,ket het mulva kellett menni megint.ugy gondolom most a masodikkal majd csak 7+par naposan megyek eloszor.az jo szerintetek????
2011. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Satine29 válasza:
Végül mi lett vele? Első kérdezőtől kérdezem.
2014. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező hátha olvasód :)rendben ment a terhesség?
2021. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!