Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen kapod,...

Hány hetes terhesen kapod, vagy kaptad az influenza elleni oltást?

Figyelt kérdés
Kérem, csak olyanok írjanak, akik oltattak vagy oltatni fognak.
2011. okt. 28. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 38, a barátnőm 24 hetesen. Sem nekem, és a gyerekemnek, sem nekik nem lett semmi bajuk.
2011. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 27+2napos terhes. Én kb 2-3 hét múlva már be akarom adatni! Eddig soha nem adattam be, de azt mondják, ha netán elkapja a kismama, az nagyon veszélyes lehet, inkább nem kockáztatok. A védőnőm is mondta, hogy sok kismamája beadatta az elmúlt években és egészségesek. Ha nem lenne influenzaszezon akkor nem oltatnék, de így nem kockáztatok. Bár tudom, hogy megoszlanak a vélemények ezzel kapcsolatban és ezmiatt kicsit el is bizonytalanodtam. De olyat már hallottam, hogy elkapta a kismama, baj lett belőle, de olyat még nem, hogy beadta és azért lett a baj.
2011. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 15 hetes és én is kb 2-3 hét múlva adatom be, azaz akkor leszek kb 18 hetes. Én is beadattam az első babánknál és ő is egy nagyon egészséges 19 hónapos kislány.
2011. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam a körzetinél dierkt ez ügyben, kikértem a véleményét, nem ajánlotta, persze azt mondta ha ragaszkodom hozzá akkor beadja,de így inkább nem kértem. 20.hetes.
2011. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13 hetesen adattam be, semmi baja nem lett tőle a lányomnak.
2011. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én ma adattam be

31hkm

2011. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Most léptem a 22. hétbe, a harmadik babánkat várjuk. Már eldöntöttem, hogy mindenképpen oltatok, de nagyon örülök a megerősítő véleményeknek! Igazából azt nem tudtam, várjak-e még 1-2 hetet, de a válaszokból arra a következtetésre jutottam, hogy jövő hét szerdán lesz a napja. Még egyszer köszi a segítséget. Minden jót és egészséget nektek!
2011. okt. 29. 12:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Bár én nem oltattam még(21 hetes kismama)de akik oltattak már töllük kérdezném hogy ez hogy van?Bemegyek a körzetihez,felírja receptre,kiváltom és visszamegyek az oltóanyaggal?És ingyenes vagy a gyógyszertárban ha nekem kell kiváltani fizetni kell?
2011. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia. Igaz, hogy csak a jövő héten oltatom magam, de tudom, hogy kismamáknak ingyenes, mivel fokozottan veszélyeztetettek. A körzeti orvosoknál vannak az ingyenes oltóanyagok, besétálsz és már beléd is szúrják.:-)
2011. okt. 30. 20:51
 10/11 anonim ***** válasza:
19 hetesen, teljesen egészséges babám született.
2011. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!