Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozatot hány...

Apasági nyilatkozatot hány hetes kortól lehet tenni? Annyi félét hallottam, hogy teljesen össze zavarodtam.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom (épp tegnap kérdeztem meg), hogy érdemes a 7-8. hónaptól csináltatni
2011. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenhol máshogy működik!

Nálunk (Sopron), azt mondták mindenhol nekem,(Pl.védőnő is), hogy 3 hónapig érvényes, de erről a Polgármesteri Hivatalban, ahol csinálják, nem is hallottak! :)

Így aztán mi tök korán megcsináltattuk, ha már egyszer ott voltunk érdeklődni, és mondták, hogy nincs elévülési ideje! Szóval itt ez van!

2011. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi most intézzük 27 hetes vagyok.
2011. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most 20 hetes vagyok és úgy gondoltuk karácsonyra szeretnénk megcsináltatni, de úgy veszem ki hogy akkor már nem lesz korai. :)
2011. okt. 28. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a 25.ik héten csináltuk meg teljesen felháborító, hogy ez hogyan évülhetne el nem értem ,menet közben más lesz az apa?Ebben semmi logika nincs.

Nekem is mondták mások hogy 30napnál nem lehet régebbi de a kórházban nem hallottak ilyet meg a hivatalban sem.

36hkm

2011. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is furcsálltam, hogy elévülhet?!
2011. okt. 28. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy nem évül el. Mi a 13. héten voltunk. Volt egy igazolásom az orvostól, rajta a fogantatás kb. időpontja, születés várható ideje és az apuka neve. Apukával együtt bementünk az önkormányzathoz, az igazolás és pár kérdés alapján kiállították a nyilatkozatot, 10 perc alatt megvolt. (Személyi igazolvány és lakcímkártya kell még, és együtt kell menni.)
2011. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mókica84 ***** válasza:

Szia!27hetes kismama vagyok mi ezen a héten voltunk benn a polgármesteri hivatalban és én direkt rákérdeztem arra hogy van-e érvényességi ideje.

Ott azt mondták hogy a jogszabályban nincs meghatározva h meddig lenne érvényes,csak az pl:a személyigazolványok érvényességi idejére figyelj oda

2012. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!