Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocak fotóitokat össze hasonli...

Pocak fotóitokat össze hasonlitottátok az első, meg a többedik gyerekkel való terheségkor készültekkel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Igen, bar nem sok sikerrel, mert az elso terhesseg alatt nagyreszt ruha pocakfotoim voltak, nem tudom, hogy miert, de nem huztam fel a felsomet a kepekhez, pedig ugy jobban latszott volna a lenyeg. Csak a 36. heten jutottam el odaig, hogy egy rendes pocakosfotot csinaljunk es utana nem is keszult masik.

A masodik babaval viszont boszen fenykepeztunk 2-3 hetente ruhatlan pocakot, az sokkal latvanyosabb volt.


Annyi mindenesetre igy is latszott a kepeken, hogy a masodik gyerekkel kisebb volt a hasam, de nagyon picivel korabban noni kezdett.

2011. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
igen, másodszorra sokkal nagyobb volt a hasam, de minden másom sokkal kisebb.
2011. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolók
2011. nov. 9. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb a második babával (most 37hetes) bár 10kg-al kevesebb is vagyok.
2011. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem voltak kifejezetten pocakfotóim, az elsőnél még kevésbé, mint most. Az elsővel egyébként sokkal nagyobb volt a hasam, és a vizesedés miatt a végén nagyon hülyén néztem ki. A fekvése miatt más volt a formája is. A másodikkal sokkal csinosabb voltam és nem is vizesedtem, pedig mindkettő nyári. Vele kisebb volt a hasam, mint kiderült, kevés volt a magzatvíz. A babák 1cm, és 120 gramm különbséggel születtek. Szóval a pocakméret különbség ellenére szinte egyformák voltak.
2011. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!