Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2iknak kislanyt szeretnek, ki...

2iknak kislanyt szeretnek, ki hogy van ezzel? Nehez ket kulonbozo nemu gyereket csinalni? Az ismerettsegi koromben azonos nemuek vannak tobbsegeben.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, de ez nem kívánságműsor :) Vannak úgy nevezett praktikák, nézz utánuk, de ez is olyan hogy vagy beválik vagy sem.
2011. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
10hetes kismama vagyok,ugyhogy a praktikakon tul vagyok:)a fiammal nem voltam rosszul es rengeteget ettem,most pocsekol vagyok,emelyges, hanyinger es faradekonysag jellemzi kis allapotossagomat:)
2011. okt. 28. 18:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi köröm is tele van egynemű testvérpárokkal. Én is elkönyveltem, hogy a fiam után tuti még egy fiam lesz, és ezért meg sem kérdeztük a nemét terhesség alatt. Szüléskor az altatóorvossal megbeszéltem a témát, és akkor már Ő is izgatottan várta, hogy tényleg fiú lesz-e. Lány lett!
2011. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy fiam és egy lányom is.Most várom a 3. babát,remélem fiú lesz,de ha lány az se baj.

Első terhességemnél semmi bajom nem volt (fiú).

Másodikkal sokszor hánytam,émelyegtem,szédültem (kislány).

Most a harmadik terhességem is simán megy,semmi hányinger,semmi rosszullét.Úgyhogy talán kisfiú lesz.

Drukkolok,hogy neked is kislány legyen a 2.baba,és boldog babavárást!

2011. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ez tényleg nem kivánság műsor.Én 4 lányt szerettem volna +2 fiút,sajnos az ennyire népes gyerek seregről le kellett mondanom és meg kellett elégednem kevesebbel is,így hát maradt a max 4.Már csak 3 lányt és egy fiút szerettem volna.Az első fiú lett a második lány a harmadik megint fiú és most várom a negyediket ami szintén fiú.Én a fiaimat is lánynak vártam és a szülésig reménykedtem hogy még is lányok lesznek.Most a 17.héten tudtam meg hogy megint fiú,két napig sírtam és mielőtt beszólnának elmondom hogy nem azért mert így már nem örülök a babának,mert imádom és nagyon várom,hanem azért mert már soha nem fog teljesülni az álmom.Többet már nem fogok szülni.Büszke vagyok a fiaimra és ha látok egy kislányt az utcán már csak megnézem hogy milyen édes de már nem fáj úgy a szívem.


23hkm

2011. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az első fiú.Most vagyok 14 hetes terhes, már először is kislányt szerettünk volna:)Hát a 12. héten ultrahangon úgy látszódott hogy van ott kuki:)azt mondta a doki valószínű fiú:(

:)

Már kezdem feldolgozni hogy fiús anyuka leszek, mindig lányos anyukának hittem, képzeltem magam:)

Bár a fiam miatt meg nehezen tudok elképzelni egy kislányt, mert annyira imádom, annyira jó, hogy fiú

De azért mégis szeretnék frizurát csinálni stb:)

2011. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi ez kimaradt,minden terhességem más volt,az első fiammal végig a szülésig hánytam és erős fűszeres húsokat kivántam,a lányommal csak kétszer hánytam viszont iszonyú hányingerem volt az első 3 hónapban és csak édességet kivántam,a második fiammal semmi bajom nem volt és nem is kívántam semmit,a mostani fiammal borzasztó hányíngerem volt a 16. hétig, viszont nagyon kivántam az édességet is és az erős ételeket is,csak a huszadik héten hánytam egyszer.Szóval én ebből nem tudtam következtetni semmire.
2011. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én családomban, ismerőseimnél pedig vegyesen van fiú-lány a legtöbb helyen. Akik mostanság szültek, ott is 1 fiú 1 kislány. Most hogy végig gondolom nem is nagyon tudnék olyat mondani családon belül, ahol csak azonos nemű gyerekek vannak.
2011. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. terhességem 6.héttől tele rosszulléttel a szülésig, hús undorral, édeset kívántam, fiam született

2. leányálom ehhez képest, 8. hét körül volt két kritikus hét, az édestől erős undor... pár hét múlva megszületik a 2. fiam

mindig lányos anyának képzeltem magam, de a gyerekek szempontjából SZERINTEM jobb, hogy egyneműek lesznek, de nem tagadom néha fáj egy picit, hogy kimaradnak a csajos dolgok, nőcis ruhák, csacsogások, nagyobb korban közös ruhavásárlás, fodrászkodás, főzöcskézés, sütögetés, amolyan igazi anya-lánya programok...

De ha belegondolok, hogy mennyire imádom az első fiam, kétlem, hogy ha megszületik a pici, akkor egy percig is fájni fog majd, hogy nem kislány lett

bár tény és való, hogy harmadiknak minden vágyam egy lány lenne...de hát erre szinte semmi esély, nem lesz 3 gyerekem valószínűleg

barátoknál: 1 fiú-egy lány

én és a tesóm: egy lány-1 fiú

család: 1. lány, majd még 3 fiú

barátok ikrek: 1 fiú-1 lány

férjemék: 2 lány, majd egy fiú

sógornőmék gyerekei: két lány

szóval nálunk minket és a férjem testvérééket kivéve csak vegyes párosok vannak...

a praktikákról annyit, hogy peteérés előtt fogant a 2. babánk, kínai naptár szerint is lánynak kéne lennie, ehhez képest egy kis kukis lakik a pocakomban :)

2011. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia,

a férjem részéről csak fiúk vannak a családban, neki bátyja, nekik fiaik, így mikor terhes lettem, titkon reméltem, hogy hátha kislány, de a 16 hetes 4D-s UH-n, egyértelműen kiderült, hogy kisfiú.

Imádom őt, ő életem szerelme, sőt...

Aztán belevágtunk a tesógyártásba.

6 hetesen elveszítettünk egy babát és annyira úgy voltam vele már utána, hogy teljesen mindegy, csak ne legyen semmi baj, és egészségesen szülessen, na meg, hogy hamar terhes legyek újra.

Nem is akartam praktikázni, vagy véletlen lecsúszni a peteérésről, így középtájt minden 2. nap együtt voltunk és peteérés napján is.

Mikor megfogant a kistesó, biztos voltam benne, hogy kisfiú, mert nálunk nem születnek lányok.

Aztán a 18 hetes UH-n, egyértelműen kiderült, hogy KISLÁNY, persze nem hittem el, bejelentkeztem 4D-re, és megerősítették, hogy 100% kiscsaj, még nunifotót is kaptunk.:)

szóval összejöhet, de szerintem csak a véletlenen múlik. Nekem tényleg mindegy lett volna. Most szokom a gondolatot, hogy lányom lesz, és hát bevallom nem könnyű, annyira a fiúkhoz szoktam.

Még van 10 hetem ráhangolódni.:)

2011. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!