Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mit jelent? Vagy nektek is...

Ez mit jelent? Vagy nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés

Kb. 2 napja olyan érzésem van minha a baba a méhszályamon feküdne és amikor mocorog akkor belenyilal az egész hüvelyembe.Máshol is érzem, hogy mozog, de mint ha a kezét vagy a lábát nyomná kifelé.

27 hkm


2011. okt. 28. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Volt. A baba úgy ficánkol, hogy a kis kezével vagy inkább lábacskájával tényleg üti a méhszájat. Ez nem káros, nem okoz gondot, hiszen ott van a magzatvíz és egyéb izmok, de a rezgéseket ott alul mégis átveszi a hüvely. Furi érzés, értem mire gondolsz....

Ha nagyon fájna , akkor nézesd meg dokival, de nekem inkább "kellemetlen" volt, nem fájt.

egyébként pedig méhszáJ, nem méhszály.

2011. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, nekem is volt ilyen, meg most is van. néha úgy érzem, mintha ki akarna nyúlni belőlem a kis kezével:) tényleg fura érzés
2011. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen a 32-ik héttől iszonyúan lüktetett és nyilallt a hüvelyem viszont mikor szóltam az orvosnak rögtön megvizsgált és már 1 ujjnyira nyitva voltam.

Azóta is is mikor mozgatja a fejecskéjét érzem ezt.Szerintem azért szólj az orvosnak.


üdv 36hkm

2011. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!