Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteg (kromoszómarendellenessé...

Beteg (kromoszómarendellenesség) magzat után lett egészséges babád? Kellett valami plusz vizsgálat?

Figyelt kérdés
Volt egy rendellenes terhességem,de előtte született egy egészséges gyermekem.Most újra babát várok,valyon kell félnem?
2011. okt. 29. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs mitől félned! Minden kötelelző vizsgálaton vegyáél részt és ha ott nem jó eredményt kapsz akkor menj csak tovább plusz vizsgálatra! De ez biztosan nem lesz, mert biztos minden rendben!
2011. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem:)Nagyon gondolkozom a CVS-en,főleg,hogy már a 10. héttől csinálják,csak hát attól is félek.De a dokim biztosan reálisan dönt majd:)
2011. okt. 29. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet Veled?És a babával?
2011. dec. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben,9+4 vagyunk,a 12 hetes uh-ot debrecenben végzik genetikába,ha minden ok,akkor elvileg fellélegezhetünk,de még a 16 hetes vérvétel után várjuk majd a jó eredményt,nemcsak afp-t néznek,hanem valami mást is.Egyenlőre nem javasolták a cvs-t,meg kell várni a véreredményt majd,és remélem magzatvízvételre sem lesz szükségünk :)
2011. dec. 4. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon!
2011. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy :)
2011. dec. 8. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Sok idő eltelt mióta írtál.Mi a helyzet Veletek?
2012. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia,köszönöm,hogy érdeklődsz:)

Szerencsére minden rendben,voltunk genetikán 3x is,vérvizsgálat és uh is volt,minden tökéletes,úgyhogy nem kellett amniocentézis sem :)Szépen növöget a drága,kislány :)))20+4 vagyunk már :)

2012. febr. 19. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Most keveredtem csak ide...GRATULÁLOK!Minden rendben lesz!Azóta már én is babát várok-a 3.-at-11 hetes vagyok,és jövő héten megyek CVS-re,a korom miatt(39 éves vagyok).
2012. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed,és én is gratulálok Neked,jó egészséget kívánok!
2012. márc. 13. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!