Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, vagy volt olyan kismama,...

Van, vagy volt olyan kismama, aki terhességa alatt szinte állandóan fel volt fázva?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok, és már megőrülök, mert akárhogy felöltözök és vigyázok magamra, állandóan a felfázás tünetei kísérnek. Már 2szer szedtem antibiotikumot orvos ajánlására, de csak közben és utána 3napig volt jó, utána pedig újból jött a bő fehérfolyás, égető viszkető érzés és állandó vizelési inger(mikor elmegyek wc-re, alig jön valami). Már teljesen el vagyok keseredve, próbáltam az ülőfürdőt, teakúrát, semmi sem segít, nagyon kellemetlen és fájdalmas. Esetleg van vlakinek valmi tanácsa, vagy ez már esetleg így fog lenni a végéig!?!? Nagyon fontos, mert már sírni tudnék ettől az egésztől.
2011. okt. 29. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem várok kisbabát, de ugyanettől szenvedek. Ami nekem segített: sok-sok folyadék és a tőzegáfonya kapszula. Itt olvastam már, hogy ez terhesen is szedhető, de azért olvass utána, vagy kérdezd meg az orvosod, de nekem bejött, pedig előtte semmi...Remélem segít neked is! Jobbulást!
2011. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vizelettenyésztést kell végezni és annak megfelelően antibiotikumot szedni, amit terhesen is lehet. Azért esel vissza, mert sosincs teljesen kikezelve. Urológust keressél fel, nem kell beutaló.
2011. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!