Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elmegyek 4D uh-ra megmondja...

Ha elmegyek 4D uh-ra megmondja a doki hogy milyen nemű a gyerek?

Figyelt kérdés
Csak arra gondolok hogy ha nagyon szeretném tudni és nem látja először akkor tesz valamit hogy a baba jól feküdjön, pl guggoltat, lépcsőztet stb? Mint genetikain nem feküdt jól a lányom és kiküldtek guggolni és lépcsőzni.
2011. okt. 29. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4d-n a szonográfus picit mozgatta a hasam, hogy a lányom fészkelődjön.

A doki is megmozgatta a hasam sima uh-n, ha a baba nem volt elég aktív.

Mondjuk guggolni és lépcsőzni nem küldtek soha. Inkább adtak szőlőcukrot, vagy a hasamat mozgatták.

2011. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a 11.héten megmondták,h Fiú! :) Nagy szakember erre a Rózsakertben (Pesten) Elekes Tibor doktor,ajánlom!Szuperül ultrahangoz,és szuper a gép is!!!!!!!!
2011. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekünk Pest nagyon messze van sajna. Igazából nem vagyok nagy 4d uh rajongó mert egy kicsit sajnálom rá a pénzt és a dokim azt mondta, hogy egészségügyi szempontból nincs jelentősége. Szóval nem látnak többet csak a szülők szempontjából jó, de már be vagyok zsongva hogy fiú e vagy lány és tegnap sem tudta megmondani a doki pedig hüvelyit is csinált :/
2011. okt. 29. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi pont ma voltunk 4D-s UH-on. Hihetetlenül jó volt. Azonnal azzal kezdte, hogy megkérdezte tudjuk-e már a nemét. Mi már tudjuk mert 2x is mondták, hogy fiú, de ő is megnézte. (tényleg fiú, akkora kukija van, hogy még :D )Mi már a legelején megbeszéltük, hogy menni szeretnénk. Nagyon megérte hidd el nekem! Mindent megnézett a bébin, a vérkeringését, hogy jut-e elég oxigén neki az agyába. A köldökzsinór vér és oxigénellátását is megnézte. A szívét is alaposan megvizsgálta, a kamrákat egyenként meghallgatta, hogy mindegyik jól "szuperál"-e. Szerintem ha a nőgyógyász azt is mondja, hogy a baba egészsége szempontjából nem fontos azért sokkal alaposabban megvizsgál az alatt a 45 perc alatt míg bent vagy. Nem tudom, hogy hova valósi vagy, de mi Kiskunfélegyházán csináltattuk a kórházban. 9000 Ft volt és ezért kaptunk 4 képet és 22 percnyi filmet a csöppünkről. :)


Boldog Babavárást!


26+1 hkm

2011. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kerria ***** válasza:

Előtte egy fél órával ettem egy kis csokit, ettől mindig felébredt és aktív volt a leányzóm :)

Fantasztikus a 4D, a szonográfus is, ha jó szívvel csinálja, akkor részletesen elmond mindent, és az olyan jó :)

Jó babavárást!

2011. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, háát majd meglátom hogy a férjem mit szól az ötlethez. Az az igazság, hogy minden héten mennem kell a kórházba mert az első babám korábban érkezett ezért injekció kúrára illetve egy csomó vizsgálatra járnom kell. Nagyon szeretnék egy 4d-n részt venni de tele a hócipőnk az örökös vizsgálatokkal. Na majd rákérdezek és megírom hogy voltunk e...
2011. okt. 30. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mindent megnézett a bébin, a vérkeringését, hogy jut-e elég oxigén neki az agyába. A köldökzsinór vér és oxigénellátását is megnézte. A szívét is alaposan megvizsgálta, a kamrákat egyenként meghallgatta, hogy mindegyik jól "szuperál"-e."


hát nálunk itt SEMMI ilyet nem csinált :(


csak képek (6 vagy 8), film 14 perces

2014. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!