Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is csúnyább lett a...

Másnak is csúnyább lett a nunija terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Nekem amúgy is eltér az átlagtól, mert a nagyajkak túl nagyok, ezt meg is jegyezte a "kedves" szülésznő az első szülésemnél, de a doki rendes volt mert leintette hogy az mindenkinek más. De a terhesség alatt mintha eltorzult volna meg a színe is más. Hamarosan szülök és most kezdtem szorongani emiatt, pedig már százszor megnézte több doki is a terhesség alatt. Tudom hogy akkor nem fog érdekelni, de sajnos szégyellem és nem megy ki a fejemből :(

40hetes kismama


2011. okt. 29. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Én sem nézegettem soha pedig már voltam terhes de pont tegnap éreztem valami furcsát tusoláskor. Nagyobbnak éreztem az egyik szemérem ajkamat mint a másikat. Megnézetem tükörrel hát majdnem hanyatt estem. Az én fehér kis nunim barna és csúnya lett. és tényleg nagyobb az egyik ajak mint a másik sőt fodros is. Amikor a lányomat vártam nem tapasztaltam ezt. Mondtam is a férjemnek hogy meg nem mutatom neki míg helyre nem jön. :D
2011. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém még hagyján is volt terhesség alatt a nagy lila erekkel...nade ami utána jött,olyan lett,mint egy húsevő szörnyeteg:((((
2011. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy nem láttam. A páromat megpuszilom, hogy nem szólt erről.
2011. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 gabriella83 ***** válasza:
97%
Igen! Az enyem is ronda lett, visszavaltozik, ez biztos vagy csak a szerencseseknek????
2012. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
Hát az én barátnőmnek sokkal szebb és olyan kislányos lett. Én nekem így nagyon tetszik.
2013. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Dogy ***** válasza:
36%
22. Hetes vagyok nunim nem változott !! Mellbimbóm lett nagyobb és sötétebb !!! Az nem tetszik nunim eddig ugyanolyan
2016. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
93%
15-ös, ha neked a kislányos tetszik, komoly baj van veled.
2022. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!