Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai vizsgálat 12. hét,...

Genetikai vizsgálat 12. hét, baba neme, kinek vált be, kinek mondták már meg akkor biztosan?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek ezen a vizsgálaton 95%-osan megmondták, hogy kislánya lesz (fizetős vizsgálat). Azóta most már biztosan tudja. Állítólag valamelyik csont méretéből meg lehet állapítani, ha azt lemérik.
2011. okt. 30. 05:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%

én mindig azt mondom, hogy egy igazán jó orvos nem hiteget elöre, és 12 hetesen nem mond semmit.

persze akármit mond ekkor 50%-k hogy bejön. így sokan fogják írni hogy nekik bejött.


a legdurvább sztori mikor a szuper sztarvorvoshoz járó ismerösöm kislányt akart mindig is. 12-ik héten majd 16-ik héten is kisfiut mondott neki az orvos. a képeket is megmutatta, mi is mint laikusok zacsit láttunk, ami a szemérem ajak volt. (késöbb elvittem az orvosomhoz a képet és kiröhögött hogy zacsi még nincs is ilyenkor, a herék a hasfalban vannak) na ez a szuper magámorvos (magán szülészeti klinikán van) meg ilyeneket mondott a csajnak.


20-ik héten közölte hogy ez bizony kislány. a barátnöm köpni nyelni nem tudott. heteken keresztül bele élte magát a kisfiuba (habár kislány volt a vágya) és egyszer csak ezt a képet elvették töle és kislányt dobtak elé.hetek tellettek el meddigre megint azonosulni tudott a kislánnyal.


én kicsit sem gondolnám komolyan, de az én dokim nem is mondana ekkor semmit.

2011. okt. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

Hát én az Istenhegyi úton csináltattam a 12. hetit, ami ugye elég jó klinikának számít, de akkor is azt mondta a doktornő,hogy nem tudja még megmondani,mert ilyenkor még hasonlítanak nagyon a nemi szervek.

Végül is tippelt egyet, lányt mondott.

32 hetes és "hatalmas" fütyije van a picinek!:)

2011. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a fogadott dokim 12.-hetesen azt mondta hogy 52% az esély hogy fiú lesz azóta voltam több dokinál is eddig mindenhol fiút mondtak !!!Mondjuk én mindig is azt szerettem volna :)
2011. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Atroposz ***** válasza:
50%
Én még 22 hetesen se tudom ,hogy mi lesz.
2011. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%
Állítólag biztosra eleve csak a 12.hét után mondhatják meg,mert akkor sokan elvetetnék,ha nem az a baba neme,amit a szülő szeretne.
2011. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem kétszer is bejött pedig nem egy neműek lettek! Azért az nagy hülyeség, hogy 50% az esélye. 12hetesen ha úgy fordul a baba akkor már látni a nemi szervét+a csontok nagyságából is meg lehet állapítani ahogy a kérdező is írta. Nekem szonográfus ismerős nézte mind a kettőt (25 éve van a szakmában) és Ő mondta.
2011. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is megmondták 12. heti uh-n, és én is láttam, már akkor is, hogy kis kukis lesz! Egész egyszerűen mutogatta magát :)

Szerintem ez marhaság, hogy nem lehet megmondani! Inkább sokan nem merik megmondani, mert ha tévednek, az mégis csak az ő szaktudásukat kérdőjelezi meg.

A 12. uh után a fogadott dokim is, illetve 18. heti uh-n is kisfiúnak látták, majd végül az amniocentézis is igazolta, hogy tényleg fiú lesz.

2011. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
16 hetesen azt mondta a dokim hogy tudna tippelni de nem fog mert még ilyenkor a herék nincsenek leszállva és nem lehet megmondani és csak beleélem magam a hülyeségbe. Az én véleményem is az hogy egy komoly ember nem tippel.
2011. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Hát azért én nem kérdőjelezném meg az ország legjobb genetikus-nőgyógyászainak tudását. Ha nekem azt mondják,hogy nem lehet még megmondani,akkor elhiszem.
2011. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Szia.

13 hetes 2 naposan voltunk dokinál,és akkor már megkérdeztük látja e kit rejtegetek :)

Azt mondta 90 % a fiú!

MI is láttuk azt a kis kukiszerű valamit.

Azóta többször is megerősitették,hogy fiú :)30 hetes kismami

2011. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!