Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek nincsenek terhességi...

Nektek nincsenek terhességi csíkjaitok?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem van egy kevés a combomon és a fenekemen.:(Pedig 19 hetes vagyok és még szinte nem is híztam semmit...kövér sem vagyok.Átlagos a testalkatom.Remélem ezek a lilás csíkok idővel elhalványulnak majd.Tapasztalatok?Tudom,hogy eltűnni sosem fognak sajnos:(
2011. okt. 30. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kend erre való krémmel, az 1. terhességem alatt kentem a bőröm, nem jött ki, a 2.-nál nem, és hát sajnos igencsak lettek. A pláne, hogy szülés után jöttek elő, amikor lement rólam a felszedett súly, addig nem látszottak.
2011. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezek most jöttek elő a terességgel?

Mert ha igen akkor úgy látszik nagyon hajlamos vagy rá.

A mértékén tudsz enyhíteni ha rendszeresen kened (naponta!!!),de attól ezek még előjönnek.


Érdekes,hoyg már most van rajtad. Nekem pl az utolsó 4 hétben kezdtek el szaporodni, előtte csak egy-kettő volt.

Az utolsó 4 hétben pedig körbe repedt az egész hasam és csípőm, a combom, a fenekem mindkét fele, még belül is egészen a hüvelyemig, és a combom.


Pocsékul néz ki.

25 kilót híztam az első terhességgel, ami a kezdő súlyom fele. Rengeteg.

Utána egészen elhalványultak a csíkok, bár nagyon ronda volt így is, és lazább is volt a bőr- tehát hiába fogytam vissza eredeti súlyomra, nem volt már feszes mint rég.


Most második babát várom, próbálok figyelni, hoyg legalább már több új csíkom ne legyen és fiygelek a hízásra is. Meglátjuk.

2011. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen a kenegetés segít, halványodni fog egy idő után de eltűnni nem fognak.
2011. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Testápolóval kenem minden este kb.a 15.héttől, de úgy látszik az kevés rá.Első tudsz erre való krémet tanácsolni?Te mivel kented?

Pedig anyukámon egy darab csík nincs és nem is volt.(azt hittem nekem sem lesz, mert genetika meg stb...dehát:(

Köszi a válaszokat, minden jót nektek!

2011. okt. 30. 22:29
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én is így jártam. 30 hetes vagyok, és már csíkosodom. Mondjuk én genetikailag nagyon vékony voltam a terhesség előtt, már híztam 15kg-t (most már emberszerűen nézek ki), és hát ezzel a bőr is nyúlik, hiába hogy sosem voltam & most sem vagyok kövér. A fenekemen nekem halvány, fakó csíkok vannak, viszont a melleim annyira sokat nőttek, hogy egy kicsit azok is becsíkosodtak. Nekem azt mondták ez majd idővel ha minden visszaáll a régi kerékvágásba el fog múlni, legalábbis kevésbé lesz feltűnő. Pedig én naponta kenegetem magam de úgy látszik elkerülhetetlenek a csíkok. Az a baj, rajtam sosem volt egy deka fölösleg sem, és ahogy most nyúlik a bőröm... jajj... de minden egyes csík megéri :) Még 10 hét és anya leszek ^^

2011. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
dm-ben lehet kapni rá mamaolajat.Szuper.Pizsit áldozz fel rá, mert szerintem büdi egy kicsit.Legalábbis szerintem.Én esténként kentem csak magam előző terhességemnél, és most is.
2011. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyfiam 5 éves. Vele bármit tettem csíkosodtam mindenhol, hasamon mellemen combomon, nálunk ez sajna genetika anyu is tesóm is csíkos lett. Most 5 év múlva már teljesen halványak, egy hónapja született meg a második fiam, vele már nem lett egy plusz csíkom se.
2011. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ne légy elkeseredve jó tudom könnyü ezt mondani,én a terhesség elött 52kg voltam hozza teszem 171 cem magas vagyok vékony voltam nagyon utánna 3 honap vakációzás ás 65 kg lettem ami jol jött nem látszodott hogy sokat hiztam volna de a csikok jötek a fenekemen,utánna terhes lettem szoval 65 kg keztem most vagyok 23 hetes és 72,5kg vagyok a csikok a combomon meg már kb a 15.héttöl kezdöttek,nagyon szomoru voltam sirtam is és a párom azt mondta,hogy ez idövel halványulni fog és nem fog látszodni anyira,tudom nagyon rosz érzés mert magam is igy vagyok,de ha a pici fiamra gondolok eszembe jut,hogy neki csikkal és csik nélkül is én leszek a legszebb és legjobb anya(a többi mind melékes) !!!:)
2011. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szia! Nekem a mellemen vannak, csúnya piros csíkok mert hirtelen megnőtt. Most járok a 35.hétben és kezdenek elöjönni a derekamon és a combomon is. Szerintem idővel eltünnek majd, eddig azt olvastam, hogy elhalványulnak.

De régebben 70kg körüli voltam, aztán meghíztam 86 kg-ra voltak csúnya piros csíkok a combomon és a derekamon, elkezdtem fogyózni, tornázni. Aztán elmúltak! Most kezdenek megint előjönni, ahogy kezdek hízni "fenékre" és csípőre is. Úgyhogy szerintem nyugodj meg, tornával eltüntethető! Grat a babához!

35+2 hkm :)

2011. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

az kimaradt, hogy amikor fogyóztam 86-ról 60-ra lefogytam. szerintem a torna segített, hogy a csúnya csíkok eltünjenek. Egyáltalán nem látszódott, még csak fehér színü se volt.


Most meg ahogy kezdek hízni, jönnek vissza. Ez van, majd ha megint elkezdhetem a fogyókúrát eltünnek.

2011. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!