Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége felé hányinger,...

Terhesség vége felé hányinger, étvágytalanság, aluszékonyság?

Figyelt kérdés

37+4 napos vagyok, és néhány napja egyszerűen mindent kihányok. Próbálkoztam zöldséggel, gyümölccsel, joghurttal, babapiskótával, háztartási keksszel, és semmi sem marad meg bennem.

Különösen lefekvés előtt érezhető, fordulok egyet, utána olyan érzésem van, minthogyha meg akarnék fulladni a saját gyomorsavamba, és onnantól versenyfutás a mosdóig...

A savlekötő sem segít semmit (ellenben nagyon drága), az orvos is írt fel tablettát rá, de attól meg a vesém fáj, tehát ez sem megoldás.


Teljesen készen vagyok már :( Kórházba nem mehetünk, hiszen még nem indult be a szülés, és konkrét panaszom nincs is, csak egyszerűen nem tudok enni...

Dokitól csütörtökre kaptam időpontot.


Normális ez így? Mit tegyek? :(


2011. okt. 31. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten még én is itt tartottam, azóta kicsit lement már a pocim, és jobb. Pár korty hideg tej esetleg, de lehet, az sem segít, vagy igazi citrom levével készült hideg víz kortyonként (a citrom nekem bejött, lúgosít).

Ja, és ülve aludtam, fekve esetleg, ha szerencsém volt ,csak a bal oldalamon. Ott, bal oldalt fekve nem jött annyira a savam, mint más pózban.

Szegénykém, tudom, milyen rossz neked :(

2011. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A hideg tej sem segít, próbáltam, evidens, hogy ülve alszom, elszundítok, és utána az első megmozdulásomra ugyanúgy feljön a sav :(

A citromot kipróbálom! Köszönöm :)

2011. okt. 31. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De furi, én 7 hetes vagyok ugyanezekkel a tünetekkel... Könnyű szülést!
2011. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dokim annyit mondott, lúgosítsak, csak lúgos ételeket egyek:S picivel jobb, már nem hányok ki mindent.
2011. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó 2 hónapot átaludtam meg a gyomrom is rossz volt,de a doki megnyugtatottt hogy egyre kissebb helye van a gyomromnak és attól.az aluszékonyság meg sztem eg mehelőlegezett ajándék a szervezetedtől mert egy darabig nem fogod kialudni magad:)
2013. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!