Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamák nektek...

Lombikos kismamák nektek mennyi embriót ültettek be?

Figyelt kérdés
Remélhetőleg köv.héten mehetek punkcióra.Elvileg egy embriót kapunk vissza(el kerülendő a többes terhesség)de kicsit félek,hogy így kicsi lesz az esélyünk!Első lombikunk lesz elzáródott petevezetékek miatt.
2011. nov. 1. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:

hármat, mindkétszer. a második trióból egy megtapadt, szombaton lesz egy éves :-)

nálunk a kiskatonákkal van a gond

2011. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs, butaságot írtam, az elsőnél csak kettőt ültettek be.
2011. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap olvastam egy cikket, hogy ha csak egy embriót ültetnek vissza a lombiknál, azzal nem csökken a megtapadás esélye, viszont egy egészséges baba esélye nagyban nő- és kezd elterjedni újra, hogy csak 1-et rakjanak vissza.

Tesómék novemberben kezdik - csak egyet fognak visszarakni nekik.

Ne aggódj!

2011. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

utolsó voltam.

2011. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat,megnyugtatást és a linket!

Egy kicsit bizakodóbb lettem!:)Előre sajnos úgysem láthatom a jövőt meg kell várnom a hónap végét de el döntöttem,marad az egy!:)

Ha jönni akar akkor az az egyke is jönni fog!:)

Első neked gratulálok másodiknak sok sikert kívánok a tesójáéknak és mindkettőtöknek még egyszer köszönöm a válasz!:)

2011. nov. 2. 09:58
 6/10 anonim válasza:

Nekünk 4 petesejt termékenyült meg, 3 kezdett osztódni. Mindhárom embriót visszakértük.A háromból egy maradt meg, de mi azt sem bántuk volna, ha esetleg ikrek lesznek.

Sok sikert!

35hkm

2011. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem annó kettőt ültettek be, szintén első lombik volt, a páromnál volt gond, plusz nálam enyhe PCOS.

A kettőből megszületett egy gyönyörű kislány, aki már másfél éves.

Épp úton van a kisöccse, aki spontán fogant csodababa. :)


Drukkolok nektek!


24 h km

2011. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk kettőt ültettek vissza, mindkettő elindult, de az egyik petezsák üres maradt. Cserébe a másik osztódott így mégis ikreket várok.

Sok szerencsét!

2011. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!:)

Ez a sors!Vissza kaptad azt a babát is aki elvileg nem volt,vagy csak jól el bújt egy időre!:)Nagyon jó egészséget nektek és boldog baba várást!:)

2011. nov. 6. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyon régi a kérdésed, de érdeklődnék, hogy végül egy embriót ültettek-e be Neked? Most készülünk az első lombikunkra, és 1 babát szeretnénk, és alig találok valakit, aki szintén ezen gondolkodik lombik esetén, hogy csak egyet ültet vissza. Remélem, olvasod, és válaszolsz nekem... :) Előre is köszönöm!
2013. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!