Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapsztalt más is ilyet a...

Tapsztalt más is ilyet a terhessége során?

Figyelt kérdés
28 hetes kismami vagyok és pár hete van az, hogy éjszaka amikor felkelek van, hogy teljesen le van zsibbadva a kézfejem, van, hogy mindkettő. Ilyenkor körzök vele és nemsoká el is múlik. Nem tudom, hogy mitől lehet, arra gondoltam, hogy talán elfekszem, pedig nem is mindig rajta fekszem. Remélem ez nem lehet nagy probléma. Amúgy napközben nem tapasztaltam. Volt valakivel hasonló?
2011. nov. 2. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

oh lessz ez még rosszabb is, mondhatnám. nekem kb a szülés után 3 hónappal múlt el.


de szülés után napközben is megvolt, néha fogni sem tudtam vele.

2011. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem segitett a magnezium, igaz en nem szedtem rendszeresen, csak ha zsibbadt a kezem vagy kemenyedett a hasam
2011. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is pár napja észlelem ugyanezt, mondjuk én szoktam rajta feküdni is, de nagyon gyorsan elzsibbad.

Én nem szedek magnéziumot, de ha már nagyon kellemetlen, akkor bevehetsz rá, ez sajnos természetes.


24 hkm

2011. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15.héttől van nálam ugyanez, azt mondta a doki majd szülés után rendeződik, ilyenkor ez normális. 21.hetes
2011. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugodtam...:-)
2011. nov. 2. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, legjobban a középső és mutató ujjam zsibbadt. Alagút-szindróma a neve és állítólag szülés után elmúlik. Hát, 4-5 hónapig is éreztem utána.
2011. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!